Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Linkeltek ízlésetek szerinti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkeltek ízlésetek szerinti külsejű, ellentétes neműeket? Ha van kedv.

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 21:03
1 2
 11/13 radioheadyendremény ***** válasza:
51%

Akkor linkelj egy olyan itteni kérdést, amelynél egy szerinted szép lányt fikáztak!


Amúgy nekem is jobban bejönnek egyes nők az ismerőseim közül, de őket nyilván én se akartam belinkelni, úgyhogy inkább olyan színésznőket, illetve egy énekesnőt linkeltem, akik szerintem szépek. Nem tudom, miért zavar ez ennyire téged.

2018. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11%

# 11


99%-át letörlik, általában instagramról belinkelnek egy több ezer követővel rendelkező csajt, és szétfikázza mindenki, holott tipikusan az a csaj, aki után a fél utca fordul

2018. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy kell ide képet feltenni?
2018. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!