Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy akkor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy akkor nem vonz szexuálisan?

Figyelt kérdés
Van egy nő akivel megismerkedtem, én szintén nőnemű vagyok. Alapvetően mindig is heteroszexuálisnak tartottsm magam, de ebben a nőben valahogy megfogott valami. Nagyon jóban lettünk, kiderült, hogy ő leszbikus és hogy nem közömbös irántam. Tudja, hogy én nőkkel nem létesítek kapcsolatot ezért nem is terelődtek efelé a dolgok, viszont jópárszor csókolóztunk már. Az úgy jól esett, de azt érzem én ennél többet nem tudok ebbe beletenni. Sokszor van, hogy csókolózom vele és érzem, hogy beindult, olyankor simogat is mindenhol. Alapvetően ezt én is izgatónak találom, meg jó, de valahogy azt érzem képtelen lennék ezt viszonozni, nem érzem azt, hogy én ilyen módon örömöt szeretnék neki szerezni, hiába indít be az, hogy engem simogat. Olyankor frusztrál, mert jó lenne, ha tovább is menne, de tudom, hogy az önzőség volna úgy, hogy én nem viszonoznám, pedig egyébként kifejezetten odaadó tudok lenni szex közben, mindig azt nézem, hogy a partneremnek jó legyen. Jól gondolom, hogy ez azért van így mert nem vonzódom hozzá? Viszont ha így van miért indít be ha simogat?
2018. jún. 19. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerezz egy palit gyorsan. Ne ringasd hiú ábrándokba.
2018. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nezd, szerintem te biszex vagy, kulonben nem smarolnal nokkel es hagynad, hogy tapizzon, csak gatlas van benned, amiert nem lepsz tovabb.
2018. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ez nálam inkább érzelmi alapú dolog. Nem vagyok belé szerelmes ez teljesen bizonyos, de nagyon szeretem mint embert, pillanatok alatt ő lett a legjobb barátnőm. Gátlásaim nem nagyon szoktak lenni ilyen helyzetben, ezért is nem nagyon értem, mert úgy érzem én nem akarom őt olyan módon örömökhöz juttatni, nem vágyom egyszerűen arra.
2018. jún. 19. 14:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mivel kedveled, ezert hagyod. Azert esik jol, mert fizikailag jo erzes, ha ott hozzad er, ingerli az idegeket.

Mivel kedveled ot es fizikailag jo neked ezert hagyod. Nem vonzodsz hozza, ne fllytasd vele ezt az egeszet.

2018. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha jó érzés vele csókolózni, meg beindít a simogatása. Akkor vegyél egy nagy levegőt és lendülj túl a holtponton. Hagyd hogy kényeztessen, utána lehet te is kedvet kapsz majd hozzá.
2018. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mese,ide kelleni fog egy férfi is! :)
2018. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne álltasd magad! Vonzódsz hozzá csak gátlásos vagy.

"ezért nem is terelődtek efelé a dolgok, viszont jópárszor csókolóztunk már." ...ez nekem viszont kimeríti az afelé terelődés fogalmát. Vagy Te szoktál csak úgy csókolózni bárkivel, hogy nem vonzódsz hozzá és nem izgató számodra a dolog? Nem hiszem. Rendezd magadban a dolgokat aztán meglátod merre mész.

2018. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bence_ ***** válasza:

"Önzőség lenne"

Azt majd ő eldőnti.

Szerintem hagyd, hagy csinalja és lehet, hogy közben megjön a kedved.

Élvezd! 😁

2018. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy biszex.


Egyszerűen valami megfogott a csajban, vonz a személyisége/stílusa/külseje, a simogatás meg jó érzés. Viszont, ha nem nyúlnál puncihoz kézzel sem szájjal meg pláne, akkor nem vonz szexuálisan.


Én szeretem nézni a szép nőket, sőt a szép puncit/melleket esztétikusnak találom, de nem fantáziálok arról, hogy akárcsak megérintek egyet, ilyen ollózás meg orál meg akármi abszolút idegen tőlem és felfordul a gyomrom..


Férfiakról fantáziálok, ott én is aktív vagyok, kicsit sem taszít egy merev pénisz gondolata, sőt.. élőben ugyanígy.


Szerintem te vonzónak látod a lányt, az érintésére reagál a tested és ennyi.. az nem vonz szexuálisan, akit nem akarsz megérinteni.


Gátlás akkor lenne, ha rágondolni sem akarnál.

2018. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A nem terelődtek efelé a dolgok alatt azt értettem, hogy párkapcsolat felé. Nyilván ő leszbikus, tehát párkapcsolati téren is nőt szeretne maga mellé nem csak szexuálisan vágyik erre, de én azt végképp nem tudnám elképzelni és ezt tudja ő is, ebben nem reménykedik. Azt meg könnyű mondani, hogy hagyjam magam meg majd ő eldönti, hogy mi az önzőség, de én alapvetően tényleg odaadó típus vagyok szexuális téren és nála is azt szeretném, ha ezt ő is élvezné teljes mértékig ha már úgy van, csak azt érzem megadni nem tudnám neki.
2018. jún. 20. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!