Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves kor kései szüzességnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves kor kései szüzességnek számít vagy ez ideális?

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 11:15
1 2
 1/19 peca1000 ***** válasza:
44%

Kései.


Húzzál bele, mert ahogy telik az idő, egyre jobban frusztrálni fog.

2018. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 iamaveryniceguy ***** válasza:
Az agyi működés beindulása általában már az anyaméhben megtörténik. Nálad kicsit késeinek tűnik ez így 24 évesen, de még nincs semmi veszve.
2018. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De miért?
2018. jún. 21. 11:18
 4/19 A kérdező kommentje:
Hány éves kortól számít amúgy késeinek
2018. jún. 21. 11:19
 5/19 anonim ***** válasza:

Kései.

Ez olyan mint a bor. Annak is van érési ideje, amikor nemesebb finomabb lesz. De nem lehet a végtelenségig várni, mert ihatatlan lesz. (de közel sem olyan finom, mint ideális esetben)


Az biztos, hogy 24 évesen más a szex, akkor is ha első, mint tinikorban.

2018. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mivel másabb? Úgy tudom 16-25 között ideális elveszteni
2018. jún. 21. 11:22
 7/19 iamaveryniceguy ***** válasza:
72%

Miért miért...annyi téma volt már ezzel kapcsolatban...


1.) Aki úgy dönt, hogy szűz marad, az egy döntés. Azzal nem feltétlenül van baj. Te viszont nem így döntöttél, hanem csak így alakult.

Ez mutatja, hogy legalább az önbizalmaddal nincs minden rendben. Ami viszont alapfeltétele egy jó kapcsolatnak.


2.) Általában, aki komoly kapcsolatban él, az szexel is. Tehát nyugodtan feltételezhetjük, hogy neked még nem volt komoly kapcsolatod.

Ezáltal veszélyes veled hosszú távra tervezni, mert tapasztalatlan vagy. Jönnek majd megint a hasonló helyzetben levő emberek, mint te, akik megvédenek. Ettől függetlenül a párkapcsolatok terén is kell tapasztalatot gyűjteni. Át kell élni pár veszekedést - szakítást - hibát, hogy felnőttként már stabilak tudjunk lenni egy kapcsolatban.


3.) Amennyiben nő vagy, úgy férfiként nem akarok hónapokat várni a liliomodra. Kinőttem már abból a korból. 17 évesen fél évet is vártam. Aztán ez ahogy idősödtem, úgy csökkent 3 hónapra - 1 hónapra - ...


4.) Vannak azok az emberek, akik "jajj hát egy emberrel szexelek egész életemben, milyen csodálatos". Tényleg vannak ilyenek. A nagy általánosság pedig az, hogy nem így van. Idővel téged is elkezd majd foglalkoztatni egy másik pénisz/punci, ami szintén nem engedi a hosszú távú tervezést veled.


5.) Frusztrált vagy, hogy nem szexeltél már. Ez a kérdés kiírásából is látszik. Egy idő után nem csak magadat utálod meg, hanem a nőket is / férfiakat is. Amennyiben férfi vagy, úgy van egy halmazotok, akik a frusztráltságukat erőszakoskodással vezeti le, ami soha nem elfogadható.

2018. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az átlag 14-20 között ejti meg. "ideálisnak 18 környékét teszik.

A kis kamaszok többsége (14 alatt) még fel sem fogja a dolgot igazán. Több veszély van (lebukás, rossz védekezés - esetleges terhesség) és inkább a tett maga adja az izgalmat, mint a valós élvezet.


A többség 16-19 között veszti el. Ez már a kamasz és korai felnőttkor. Ekkor is még többnyire megvan az ártatlan bája a dolognak. Itt is vannak bénázások, és a tett az elsődleges nem az élvezet. Viszont ha hamar belejönnek akkor tolják neki (a fiúk hormonálisan ekkor vannak túlpörögve, ekkor a legaktívabbak).


20 után már kései. Nem feltétlen rossz, de ez akkor sem a kamaszos, kísérletezős korszak lesz. Ez tapasztalásról szól. Sok esetben már megoldott a szex helye (együttélés miatt).

Én 22 évesen vesztettem el. Tudom, hogy ez az átlaghoz képes elég későn történt meg, de nekem megérte várni. Az első kapcsolatom csodálatosan alakult. Szóval attól mert kései és ezzel tisztába vagy ez még nem jelent rosszat. Más lesz már mintha kamaszként kezded. De ez a te életed.

2018. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
A szüzességet akkor kell elveszteni, amikor az ember saját maga elérkezettnek látja rá az időt. Mindenki más véleménye meg rohadtul nem számít.
2018. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az atlag 16-17 kozott van, igy keseinek szamit.
2018. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!