Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves kor kései szüzességnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves kor kései szüzességnek számít vagy ez ideális?

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 11:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kései. De még rendben van szerintem
2018. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az átlagosnál késeibb, de amúgy meg nem kései... mondom, kitört a kapunyitási pánik is már.😀
2018. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nahát szomorú hogy 16-17 éves gyerekek kefélnek amúgy bánom hogy kiírtam a kérdést csak a rosszindulat
2018. jún. 21. 11:51
 14/19 anonim ***** válasza:
46%
Értem már miért vagy még szűz.
2018. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem kései, mert én is egy olyan lány voltam aki későn veszítette el, mikor 20 voltam. Évekkel előbb, mint te. Most 22 vagyok, és elképezelem, csak két év múlva szexelnék először. Zavarna. Olyan tapasztalatlan lennék, lemaradva... Kell a fiatalkori szex is az életbe.

Nálam csak az veszítette el később nők közül a szüzességét, aki bár szép volt, nagyon igényes, de kövér.

2018. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Milyen rosszindulatról beszélsz? Szerintem korrekt válaszokat kaptál, főleg "iamaveryniceguy" válasza volt telitalálat szerintem. Írom mindezt úgy, hogy férfiként közelebb voltam a 30-hoz, mint a 25-höz az első szexnél.


Ha téged nem zavar a szüzesség, akkor ne foglalkozz vele, ellenkező esetben viszont húzz bele, mert később tényleg egyre nehezebb lesz. Természetesen nem kell ész nélkül ágyba bújni az első szembejövő nővel (főleg nem fizetőssel, azzal még ráérsz min. 6-7 évet :D), de túl "finnyásnak" és válogatósnak sem érdemes lenni.

2018. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

akartam is írni, hogy ide kár ilyen kérdést kiírni


meg úgy eleve senkinek semmi köze


van aki 18 évesen már házas


valaki 35 évig szűz (férfi 40-45-ig)


más meg már huszonpár éves korára kiégett és öregnek érzi magát

2018. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Minek kérdezel ilyeneket? Csak felhúzod magad. Ha most a többség azt írja, hogy kései, akkor mi lesz? Vissza tudod tekerni az időt? Nem.

Akkor normális elveszteni, amikor te akarsz szexelni. Ha 30 évesen jön meg a kedved hozzá, akkor 30 évesen, ha soha, akkor soha. Ez a te DÖNTÉSED, nem egy általános trend alapján végrehajtandó feladat.

A kérdés az, hogy te most így jól érzed magadat? Nem érdekel a szex? Mert akkor semmi dolgod nincsen.

Vagy mégsem? Hiányzik egy párkapcsolat, a szex? Akkor fel kell tárni az okait a hiányának, és megoldást keresni rá.

2018. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

iamaveryniceguy pedig leírta a fájó igazságot.


Ez sokszor pengeként hatol az ember tudatába, de abszolút igaz.


Én kései szűz voltam, szerencsére követem iamaveryniceguy iskoláját, így megtanultam kamuzni róla. Kegyes hazugság a nőknek, de abszolút így gondolják :) Soha nem szabad elmondani ezt a gyengeséget.


Ha aztán belejössz később akkor nem lesz gond...


Ezért minél előbb pörgesd meg a dolgokat, még nyáron akár. Gondolom fiú vagy, szóval állj rá izomból az egész ismerkedés témára. Építsd fel magad, mert később véged lesz egyszerűen. Csak mennek az évek... nekem a legszebb éveim úsztak el a nőktől való rettegés miatt.


Ha kell egyéjszakás, vagy prosti de ess túl minél előbb és ismerkedj.


Ha nő vagy, akkor teljesen mindegy, úgy is lesz valaki aki 30 évesen is bevállal :D

2018. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!