Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkora baj, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora baj, ha én nőként kondizok, de nem jönnek be a kigyúrt pasik?

Figyelt kérdés
Sportos vagyok, nem csak kondizok, táncolok is, és mindig bepróbálkoznak nálam az eléggé kigyúrt pasik. Nem vonom kétségbe, hogy keményen dolgoznak a fizikumukért, de én a vékonyabb, sportos pasikat bírom, nem pedig az ilyen agyon kondizottakat. Az egyik ilyen izomagy beszólt, hogy "Ha nem vagyok az eseted, akkor ki az?" Élete tragédiája volt, hogy visszautasítottam, vagy nem tudom...21l

2018. jún. 22. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Neked is mekkora problemad van
2018. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Őszintén, és kinek mi köze hozzá? Ennek a kérdésnek úgy őszintén mi értelme is van? Vagy csak villogni akarsz és esetleg itt akarsz valakit felszedni?


Miért kell a problémádat ország-világ elé tárni? Mi hogyan oldjuk meg ezt az égbekiáltóan nagy problémádat?


Mégis miért is tetted fel ezt a kérdést?

Önvisszaigazolást vársz?

Akkor megkapod: nem baj, úgyis azzal jössz össze, akivel akarsz.


De tudod, ha kondizni jársz, akkor ne csodálkozz azon, ha ott is próbálkoznak nálad. Ha meg ez zavar, akkor minek jársz oda?

2018. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
19%
Jaja, persze, nem jön be. Haha, még a végén el is hiszem. A nap kamuja.
2018. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ezzel gond, mindenkinek más tetszik, ennyi. Egyébként meg inkább örülj, hogy próbálkoznak. Ha nem tennék, akkor meg az lenne a bajod, hogy kondizni jársz és mégse vesz észre senki. Bár itt inkább a hozzáállásoddal van a gond ahogy látom, mert nekem az jön le ebből a kérdésből, hogy nálad aztán ne probálkozzon akárki, csak aki neked bejön. Viszont ez nem így működik.
2018. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Én sem izmos vagyok, sem sportos, de volt már, hogy nagyon bejött egy testépítő csaj. Na most akkor mi van, ez miért akkora baj?

Komolyan olyan dolgok miatt tudtok rinyálni, hogy hihetetlen. Ez rosszabb még a férfi rinyánál is.

2018. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

mivel ellenzem a természetellenes mértékű gyúrást nem hogy nem gáz, örülök neki és az átlagosnál jobb ízlésűnek tartalak..


legyen sok nő így a dologgal és az egészségügy felesleges leterhelése helyett elkezd emelkedni az átlag intelligencia..

2018. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Az az érzésem, hogy te csináltál ebbõl bajt és nem a pasik. És ha egyet beszólt, akkor mi van? Nem õ írt ki errõl kérdést gyakorin, hanem te.
2018. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

A kigyúrt nekem sem jön be, pedig én is edzek.

A nagyon enyhén izmos, sportos és a vékony alkat jön be. Nem álszentségből mondom, szemrebbenés nélkül küldtem el mindenkit 20 éves korom felett a halál fszára, aki kicsit is nem tetszett. Egyszerűen taszít a túl nagydarab test, akkor is ha izom miatt nagydarab és akkor is ha simán csak dagadék. Ez van.

2018. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kifogtál egy csávót, akinek trauma, hogy most az egyszer nem kapott meg valakit, akit kitalált magának. Ennyi.


Ha csak tónusosan vagy izmos, szóval nem egy Rubint Réka-szintjén mozogsz izom szempontjából, akkor simán találhatsz vékonyabb, sportos pasit, mert az még nem az a szint, hogy attól félni kelljen egy nem éppen gyúrós alkattal.

2018. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En is kondizok meg egyebeket sportolok,de ugyanigy a vekony szalkas fiuk jonnek be. A kigyurt massziv pasikat en is elhajtom.

N

2018. jún. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!