Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm felajánlotta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm felajánlotta, hogy feküdjek le más nővel. Ez mit jelent egy nő szájából?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk, és kb derült égből villámcsapásként mondta, hogy ő tudja egy férfinek nem elegendő egy nő, és mi is már régóta együtt vagyunk bizonyára megfordult a fejemben már, hogy más nővel is lefeküdjek, ezért tegyem ha akarom, csak vigyázzak hogy ne kapjak el semmit.


Elsőre kérdeztem, hogy ez komoly? :D Vagy viccel? Azt mondta, hogy teljesen komoly. És látja rajtam, hogy megnézek más nőket is ami nem zavarja, de ne csak nézzem hanem éljek is a lehetőséggel elég jó pasi vagyok, szóval dugjak meg másokat is.


Mondtam neki, és mi van ha élek egy lehetőséggel? Nem leszel féltékeny, nem fog fájni?

Azt felelte, hogy csak mondjam el neki, és legyek vele őszinte továbbá használjak gumit.


Négy éve vagyunk egyébként együtt, jó a kommunikáció köztünk, rengeteg dolgot kipróbáltunk már a szexben, ő felhozta a többet felállást is, de csak egy harmadik lány bevonásával, férfit nem akar harmadiknak, azt mondja nincs rá szüksége.

Mondhatni én vele tervezném a jövőt.


Tényleg nem tudom hová tenni.. Kérdeztem tőle, hogy ez most valami teszt, hogy félrelépek-e? Mondta, hogy nem az csak egyszerűen tudja, hogy nekem szükségem lenne más nőre is, és éljem ki magam.


2018. jún. 24. 11:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
6%
Fene se tudja.. Nálunk ez működik simán, gond nélkül, 9 éve vagyunk együtt.
2018. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Vagy már félrekúr, vagy akar, vagy egy olyan nő akit izgat ha mást kefél a pasija. Válassz!
2018. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos, egyet kell értsek néhány előttem szólóval. Ugyanez a szitu volt az én kapcsolatomban is. Én mondtam a páromnak, hogy legyen más nőkkel is. Engem nem izgat, és nem is leszek féltékeny. Nekem akkor még senkim nerm volt rajta kívül, viszont full unalmasnak és laposnak éreztem a "boldog" párkapcsolatunkat, és ettől vártam azt, hogy majd ferlpezsdül az életünk. Ő nem csalt meg, összeházasodtunk, majd elváltunk. A mostani kapcsolatomban olyan ragaszkodó vagyok, el nem bírnám vislni, hogy a párom mással legyen. Megélve mindkét kapcsolatot már látom, hogy az első páromba, nem voltam szerelmes, csak szerettem. Most viszont full full szerelmes vagyok( 11 éve) szóval nem fellángolás.
2018. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
Ja, ez valószínűleg azt jelenti, hogy már nem szerelmes beléd. A nagy örömködésed helyett én azon gondolkodnék, hogy vajon mikor fog téged lapátra tenni. :D Szóval most vagy összekapod magad és visszahódítod, vagy félrekúrogatsz, de akkor tuti vége lesz előbb-utóbb ennek a párkapcsolatodnak.
2018. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%
Lehet totálisan kiábrándult belőled, hogy más nők után csorgatod a nyálad.
2018. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Engem is izgat,ha a férfi mással is van rajtam kívül,de csak akkor,ha nem szeretem és szerelmes sem vagyok belé.

Úgyhogy ez bukta.

2018. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%
Azt jelenti, hogy ő már régóta félrekefél, és így akarja legalizálni a dolgot.
2018. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk azt jelentette, amit már írtak.

Égett a pofájáról a bőr, hogy voltak kalandjai, aztán így akart könnyíteni magán.

Mikor látta, hogy nem élek vele, akkor szakított(egyébként tök rendi volt tőle, mert akkor már fél éve más b..).

A fő gáz nem is ez volt, hanem az, hogy én is azt hittem, hogy minden oké és tök ragaszkodó, hűséges.

Hát a fenét.

2018. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
82%
Van értelme ennek a kapcsolatnak?
2018. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 peca1000 ***** válasza:

De örülné otthon egy ilyen ajánlatnak az asszonytól.


Az sem zavarna ha eddig félrekufircolt, és így akarja helyrehozni.


Élnék az ajánlattal! :)


Ettől még szerethetjük egymást.

2018. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!