Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnál a párodra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnál a párodra, ha nagyon sokszor szundikálna el?

Figyelt kérdés
Filmezés, gépezés közben és a szex után egyből.
2018. jún. 24. 20:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
Az #5-ös válaszom lepontozóinak: Egészségetekre, ha generáltok magatoknak egy gáz kapcsolatot, de utána ne rinyáljatok, ha lecserélnek titeket egy értelmes emberre.
2018. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%
Az nem lehet hogy valami erősebb gyógyszert szed?
2018. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%

Mondjuk a szex utáni "elmentem, oszt' alszok is" dolog azért a bunkóság határát súrolja (akármilyen álmos az ember, ha annyi ereje volt, hogy egy kiadósat hancúrozzon, utána egy negyed órát csak fenn tud még lenni egy kicsit beszélgetni, meg romantikázni...), de amúgy ez tipikusan az az eset, amikor a semmiből csinálnak problémát.

Filmezés közben elaludt... és?? Most komolyan, ebben mi olyasmi van, amiért meg kéne haragudni?

2018. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha már egészségtelenül sokat aludna, elküldeném orvoshoz. Amúgy párom viszonylag sokat (de még nem egészségtelenül sokar) szundít el, és nem haragszom rá emiatt.
2018. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Haragudni istentelen, ésszerűtlen, ön- és közpusztító, alap tudás hiányát sugárzó, stb...

Nem hogy még a szerelmedre... az elme felé, ki felé egyesülési vágyad van...

2018. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is sokszor bealudtam az exem mellett amikor egész nap az ágyban voltunk vagy valami akkor jobban kifáradtam mintha mentünk volna egész nap, de mondjuk nálam filmezés közben volt jellemző és inkább 6-7 után 1-2 órás szundi.
2018. jún. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A párom is ilyen volt, nem haragudtam, inkább aggódtam, ugyanis sok egészségügyi probléma tünete lehet a folytonos fáradtság. (Páromnak egyelőre segít, hogy magnéziumot + multivitamint szed, majd meglátjuk, hogy mi lesz a dologból)
2018. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!