Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kihasználás? 18/L

Figyelt kérdés

Kiköltöztem külföldre és az adott ország nyelvét nem beszéltem. Nyelvi segítségre volt szükségem a munkába állás kapcsán, illetve hogy úgy általánosságban boldogulni tudjak. Összeköltöztünk, ugyanis ő abban az országban él. Már 4 éve ismertük egymást, szóval nem egy friss dolog ez. A kis tini énem akkoriban mondhatni bolondult ezért a férfiért, pontosabban azért, ahogy foglalkozott velem. Nem mondom, még most sem semleges számomra, de már nem tud úgy lázba hozni, mint akkoriban.


Azt fontos leszögezni, hogy pénzbeli támogatást nem várok el tőle, abból a szempontból saját lábakon állok, ennek ellenére kaptam már tőle kisebb-nagyobb ajándékokat (nem milliós, százezres nagyságú dolgokra kell gondolni). Főzök, mosok, vasalok, takarítok rá, de mihelyst az adott nyelvet anyanyelvi szinten fogom beszélni, elköltözök tőle.


2018. jún. 25. 23:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Akkor most tisztázok néhány dolgot. Igen, többször lefeküdtünk, de sosem kényszerből, vagy azért, mert ő azt elvárta volna, vagy épp kötelezett volna rá. Ilyesmiről szó sincs! Ha mindketten akartuk, akkor történt meg az aktus.

A második dolog, hogy ugye én főzök, takarítok rá. Nekem nem derogál a munka. Annak ellenére is szívesen megcsinálom neki ezeket, hogy ő maga is el tudja végezni ezeket a feladatokat, hisz felnőtt ember, míg én nem éltem vele, az előtt is volt mindig étel az asztalon vagy vasalt inge, stb.

Na meg ott van az elköltözés. Habár neki még erről nem beszéltem, nagyon jól tudta és tudja is, hogy nem örökre költöztem hozzá, nem leszek a felesége, nem fogunk családot alapítani. Viszont nemsokára érdemes lenne mélyebben is beavatnom ebbe, mert kezdem a nyelvet egyre jobban beszélni és nem akarom, hogy az elköltözésem előtti utolsó napon tudja meg.

Az biztos, hogy nem haraggal, veszekedéssel akarok eljönni tőle, tartani akarom vele utána is a kapcsolatot, valahol már ragaszkodik is hozzá.

És nem tudom, hogy mit számít az életkora, de ha annyira tudni akarod, nemrég töltötte a 40-et.

2018. jún. 26. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!