Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőcsábász férfi miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőcsábász férfi miből tudja, hogy a nők róla fantáziálnak?

Figyelt kérdés

Ismerek egy olyan férfit, akiről mindenki tudja, hogy minden nőnél bepróbálkozik, de elég pofátlan módon, tenyérbe mászó vigyorral.

Engem is megtalált.

Tisztában vagyok vele, hogy n+1. vagyok a listáján, tudat alatt mégis növeli az önbizalmamat, hogy sokszor nyilvánosan a tudtomra adja, hogy "elvinne magával".

Nem tévedett amikor azt mondta, biztos gondoltam már rá párszor.


Az ilyen férfiak milyen jeleket vesznek észre egy nőn, hogy biztosra veszik az állításaikat?


2018. jún. 26. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő elhiteti a nőkkel, hogy róla fantáziálnak és ahogy a kérdésed is mutatja, végeredményben sikerrel jár.
2018. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abból, hogy balek vagy.
2018. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg nagy az önbizalma. Ugyanakkor érdekes, mert ismerek olyan nőcsábászt, aki viszont rengeteg nőt megkapott, még sincs semmi önbizalma. Sőt.. Nem is látja magát jó pasinak sem. De mivel nincs tétje az olyan nőknél, akiket csak meg akar kapni, ott nincs is benne semmi félelem. A beszélőkéje pedig jó. Így hát a nőket lazán felszedi. Persze ha valaki komolyabban érdekli, akkor már másabb.:)
2018. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert azt mondja amit hallani akarsz.. mert utazik a naiv nőkre akik hiszékenyek, de ha olyan képességekkel rendelkezik mint drága apám akkor még a kevésbé hiszékeny nőket is képes kidumálni a bugyijából. Némi kis sárm, irtózatos mennyiségű álszentség, hazugság és kellő önbizalom, kb ennyi a tökéletes nőcsábász titka.


Jeleket? Nem figyel jeleket.. mindenkinél bepróbálkozik aki tetszik neki és még annál is aki kevésbé tetszik neki.. egy a lényeg el elhiteti a nővel hogy számára ő a tökéletes választás, és tulajdonképpen a nő maga is akarja őt.. pszichológia az egész.

2018. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez is egy csajozós duma, ne legyél már hülye...


Ezzel nem nagyon lőhet mellé senki, akinek van önbizalma: ha kicsit is bejön a másik, akkor csak ráadás egy ilyen mondat. Ehhez azért nem kell sherlcoknak lenni.

2018. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!