Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egy ilyen kapcsolatot se találni?

Figyelt kérdés
Olyat ahol szexelünk jól megvagyunk egymással, csinálunk közös programokat mégse vagyubk eggyütt, nem vagyunk szerelmesel egymásba csak élünk...miért ilyen nehéz egy ilyet találni?
2018. jún. 27. 14:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%

Ha srác vagy, akkor azért, mert nem nézel ki elég jól.

Ha nő vagy, azért, mert az egekben vannak az igényeid.

2018. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Nőként ilyet keresek. Milyen nemű vagy?
2018. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
28%
utolsó nagyon sok privát üzit fogsz kapni :D
2018. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
3. De csak addig, amíg nem küld képet magáról.
2018. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Én megnézném azt a képet, de ha keres és még nem talált, akkor szerintem szimplán nem is akar, csak előadja :D
2018. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Ezzel viszont egy baj van. Most is ilyenben van részem és nagyon élveztem az elején, viszont az egész olyan érzetet adott, mintha lenne egy barátnőm. És ezzel együtt elkezdtem kötődni. Most pedig ott tartok, hogy vagy feldobom, hogy legyen komoly, vagy elengedem, mert nem fogok magamban őrlődni.

Csak szexkapcsolatnál nincs akkora esélye, hogy érzelmek kialakulnak, viszont ha úgy viselkedtek szinte mint egy pár, akkor bizony ott lesznek gyengédebb érzelmek is (rosszabb esetben csak az egyik fél részéről).

22/f

2018. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
De miért ilyet akarsz? ..amugy vannak külön erre lányok, jó pénzért kapsz :D
2018. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Minek a közös program is? Azzal csak közel kerültök egymáshoz, és olyan, mintha barátnőd lenne. Elég a szex bőven :D
2018. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
De akkor mi a külömbség ez és a komoly kapcsolat között ? Hogy randizhattok mással is ? :D
2018. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%

Pedig nagyon könnyű ilyet találni. Pl engem már meg is találtál, én is ilyen vagyok.

Jókat szexelni jó dolog, nem aggódni hogy mi van ha mással lelép vagy ilyesmi.. szóval kötetlenül lenni szintén könnyű.

Elbohóckodni hülyülni egymással megint tök menő dolog.

Aztán kérdés, hogy mikor jön a csúnya "huppsz én asszem beléd estem" duma. az mindent megöl.

2018. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!