Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a páromnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak, hogy nem hagy békén?

Figyelt kérdés
Vasárnap színházban voltunk és a barátnőm elhozta a testvérét, akit nem ismertünk még. Beszélgettünk egy keveset, és hétfőn rámírt viberen(gondolom a barátnőmtől szerezte meg a számom). Eleinte azt hittem nincs ezzel semmi gond, ott ismertem meg és normálisan el lehetett vele beszélgetni aztán tegnap elkezdett félreérthető témákról beszélni, pedig írtam neki, hogy nem lehet több mint sima ismeretség, de kijelentette, hogy nem érdekli.stb.. Arra gondoltam elmondom a páromnak az egész történetet vasárnaptól kezdődően. Szerintetek ez jó ötlet?
2018. jún. 27. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hagyd békén ezt a srácot és ne válaszolj a megkeresésére. Ettől függetlenül azért elmondhatod a párodnak.
2018. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le a fickót, mi ezen olyan nehéz? Mit vársz, a barátod mit csináljon? Neked kell ezt kezelni, nem a barátodnak...
2018. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sztem elmondhatod
2018. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

İlyen kerdeseknel az elso sorig mindig sajnalom a kerdezoket, aztan a kerdes vegere valahogy mindig kiderül, hogy sajat magukat hoztak tudatosan szar helyzetbe. Nem ertem eleve minek kell ismeretlen ferfiakkal beszelgetesbe bonyolodni? Hogy utana lehessen panaszkodni, hogy nem hagy beken? Persze hogy nem hagy, ha azt latja, hogy a pasid mellett is elkezdesz vele beszelgetni, es utana joggal hiheti, hogy max. kereted magadat picit, hiszen eddig is hagytad hogy megismerjen, beszeljen veled...

İlyeneket elso korben el kell vagni, szo nelkul tiltassal. Ha eloben baratno akarki rakerdez, akkor "jaj, biztos veletlen kitoroltem" tema lezar. Es elkerülöd az ilyen szituaciokat.

2018. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatod, de nem a párod feladata a helyzet megoldása, hanem a tiéd, mert veled történik.
2018. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne ismeretlen férfiakkal/nőkkel beszélgetni? Engem nemrég megkeresett valaki facebookon, összekevert valakivel, akit még csak látásból ismer, de nem merte leszólítani, én meg állítólag hasonlítok rá, csak nem járok olyan helyre, ahol ő azt a másik valakit látta. Nincs ezzel semmi probléma. Beszélgettünk egy picit, írtam neki, hogy legközelebb próbálja személyesen megszólítani.


Nyilván, ha valaki túl tolakodó, és nekünk az kellemetlen, azt meg le kell állítani, én is voltam hülye, nem haragszom azért, ha valaki rám szól, hogy fékezzek, ha éppen nem veszem észre magam, bár nálam sajnos inkább olyan volt, hogy nem értettem, miért változott meg a beszélgetés, ami jól indult, aztán csak kihoztam a sodrából a másikat, de magától nem jelezte, hogy sok voltam. Ezt a hibát sokan elkövetik sajnos. :-(

2018. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A barátnődnek is mondhatod, hátha tud rá hatni.
2018. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondd el, persze. A pároddal mindent meg kell tudni beszélni szerintem. Nincs mit titkolni ezen, te semmi rosszat nem csináltál, a tesó hülyeségéért pedig nem te vagy a felelős.
2018. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, mikor az emberek saját maguknak generálják a problémákat! Írd meg neki normálisan, hogy ne írjon többet, mert letiltod. Ha mégis ír----> Letiltod szó nélkül! Probléma megoldva!
2018. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tiltsd le a pasit.

Semmi jelentosege, hogy elmondod-e.

2018. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!