Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Elmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Elmondjam a páromnak, hogy tetszem a barátjânak?

Figyelt kérdés

Hétvégén esküvőn voltunk a párom szülővárosában. Ott volt egy volt osztálytársa is, akivel máig jóban vannak, de személyesen nem nagyon találkoztam még a sráccal de most rám volt kattanva. Párommal amúgy 8 éve vagyunk együtt és van egy két és fél éves kislányunk. A srác már a lagzi alatt is folyton körülöttem legyeskedett, ha a párom elment mellőlem rögtön jött oda beszélgetni, aztán folyton velem akart táncolni, bókolt hogy milyen szép vagyok pedig ott volt a barátnője is . Tegnap este bejelölt Facebookon, aztán írt is hogy mennyire bejövök neki meg hogy irigyli a páromat stb. Mondtam neki hogy szeretem a párom meg ott a közös gyermekük is, de ma megint írt, hogy milyen sokat gondol azóta rám, meg h igyunk meg valamit. Próbálom lerázni de nem egyszerű. Kellemetlenül érzem magam miatta.

Ti elmondanátok a párotoknak?


2015. júl. 27. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:

"Próbálom lerázni de nem egyszerű"


Hallottál már a tiltásról? Nagy találmány pedig.

2015. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hallottam már a tiltásrol igen!! De nem szeretnék bunkó lenni hogy letiltom, a lerázást arra értettem hogy megértetni vele hogy nem lehet köztünk semmi!
2015. júl. 27. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik nem is értenek a szép szóból, és pont erre az esetre találták fel a tiltást. Ha minden igaz nem vagytok jóban a palival, hogy zavarjon ha bunkónak tart, akkor miért esik nehezedre? Vagy csak élvezed, hogy valaki ennyire rád van kattanva? Nem értem miért kellene a pároddal ezt közölnöd, felnőtt nőként egyedül is le kellene tudnod az ilyeneket rendezni.
2015. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a szép szóból nem ért akkor mond el neki határozottabban is, ha még mindig nem esik le neki, akkor tényleg marad a tiltás. Mert mit gondolna? Nem számít. Én a saját kollégámat letiltottam mert nős ember létére tervei voltak velem és kétszer nem fogta fel mikor mondtam. Utána nem beszéltünk, nagy élmény volt így dolgozni. És? Ha egyszer gyenge a felfogása, akkor ez ilyen.


Hát.. ha olyan jóban vannak akkor lehet csak nem lenne rossz, ha tudna róla, hogy milyen barátja van. Ha azért annyit nem beszélnek, akkor nem lényeges.

2015. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mese habbal, ha valakit le akarsz rázni azt lerázod. Ha nem ért a szép szóból akkor csúnyán. Nem is értem miért nem mondod el párodnak hisz még az üzenetek is ott vannak amiket küldözget neked.
2015. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nyomul a barátja élettársára, és te nem akarsz bunkó lenni? küldd el a fenébe és kész. a párodat nem muszáj ezzel hergelni.
2015. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jézusom!!!! Nem akarsz bunkó lenni??? Mért ő micsoda ???? Van párja, meg neked is van, meg még gyereketek is van...

Az a bunkóság amit ő csinál , én a helyedben elküldeném a beszélgetést az ő párjának. Hagy tudja csak meg hogy a pasija másfelé kacsingat. Undorító féreg az ilyen!

Bár gondolom neked is tettszhet a pasi , meg az is hogy bókol neked , mert más különben már elzavartad volna melegebb éghajlatra, legalább is aki valóban szereti a párját ezt tenné....

2015. júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!