Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan vette a vallomásomat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vette a vallomásomat? Ő is érez valamit?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel együtt dolgozom és egy párszor szexeltünk egymással. Megbeszéltük,hogy csak szex,de én többet érzek.Nem vagyok szerelmes,de valami van és kötődök hozzá. Ezt elmondtam neki is és annyit válaszolt,hogy majd kialszod...

Elmondása szerint egy másik csajt szeret akivel nincs együtt csak jó barátok és az ország másik végén lakik.

De eddig ez nem volt probléma,hogy ott volt az a másik csaj.

Bent a munkahelyen ha csak teheti bámul folyamatosan,de viszont keresni nem keres mint régen csak bámul egyfolytában.

Nem tudom,hogy mit érezhet velem kapcsolatban,hogy mi járhat a fejében?!



2018. jún. 27. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért bámul, mert azon gondolkozik, hogy hogy lehet, hogy elrontottad az érzelmekkel az eddigi kényelmes "kapcsolatotokat".

Vagy, hogy hogy lehetsz olyan buta, hogy az előre megbeszéltek ellenére megpróbáltad kapcsolati irányba terelni a dolgot.


Elutasított, bevallottan mást szeret, a vallomás óta nem keres..nem értem, hogy merülhet fel benned, hogy érez irántad vmit :D


28n

2018. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem erez.

Azon gondolkozik, hogy hogy lehetett oltan marha, hogy hazinyullal osszejott, es nem fogod-e a visszautasitas miatt kellemetlen helyzetbe hozni.

2018. jún. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyire kell ostobának lenni hozzá, hogy levágd, hogy leszar?
2018. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!