Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz ebből valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz ebből valami? :S bejövök neki egyáltalán? :S bőv. Lennt

Figyelt kérdés
Van egy fiu 17 éves én 14 és volt osztálykiránduláson 3 napt és 3 nap alatt irt 100 sms-t és hivott naponta 3x.. találkoztunk és fura volt a talin is meg minden.. kedden taliztunk.. és se kedden este felé se szerdán.. ma se se nem hivott se nem irt msn-en se volt fennt.. viszont kérdeztem tőle sms-sbe h talizzunk-e még v haggyuk 1 mást és irtah talizzunk még.. és msn-re feljött 2 percre kiirta h jó nap volt és lement.. még azanap mkor taliztunk.. nem tudom.. :s nekem ez igy fura.:/ szerintetk?:s
2010. jún. 17. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100 sms-t írt? Na persze...xd
2010. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mivel 3 napon keresztül egész nap sms-ztünk igen.. nem tudom miért hihetetlen.. de ha nemt udsz normális választ irni akkor inkább kussoljál kösz.
2010. jún. 17. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan is volt,hogy 3 nap alatt 350 smst irrtam el és a fiú ugyszintén.egész végig smseztünk.sztem lehet belőle valami,csak őahogy nézem ő még bizonytalan.adj neki egy kis időt és meglátod lépni fog.;)
2010. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát.. adok nek időt.. csak félek h elveszitem.. nagyon megkedveltem.. egésznap rá gondolok:S várom h hivjon.. vagy irjon..semmi:/ félek h nem lesz vele semmi :( más meg ugyse áll vele szóba..
2010. jún. 17. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Veled vagy vele szóba?

Szerintem rájött,hogy nagyon gyerekes vagy,és már nem akar semmit.

2010. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

lehet hbejössz neki

de ezzel a nyavajgássalhogy. "miérr nem kerestél"

meg hisztikkel L fog menni a kedve

2010. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

velem.


nem hisztizek meg nem nyavajgok cska megkérdeztem jön-e msn-re.. ez aztán marhanagy hisztni ..

2010. jún. 17. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!