Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Teljesen meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen meg vagyok hülyülve?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos kapcsolatom, de az utolsó hónapban úgy érzem, hogy lesz@ar a barátom. Hétvégén volt egy 3 napos (péntek-szombat-vasárnap) fesztivál, ahova már két hónapja megbeszéltük, hogy megyünk. Péntek délelőtt írt egy smst, hogy bocs, de mégse tud jönni. Hívtam azóta többször, de nem vette föl és azóta se jelentkezett. Péntek este nélküle a bartnőimmel mentem el koncertre a többi nap nem mentem ki.

Szombaton kerti party volt a barátnőméknél. Ott volt a barátnőm unokatesója és egész este vele voltam és még haza is kísért és kézenfogva mentünk. A bulin az ölébe ültem. Tehát elég rendesen kavartunk.

Azóta is sokat beszélünk msnen, smseket ír. Szombaton randira hívott. Azt mondtam, hogy várjunk, amíg tudok beszélni a barátommal, de most már úgy vagyok vele, hogy nem várok, hiszen nem tudom elérni. Elmenjek randizni vagy ne? Átvágom ezzel a barátom?


2010. jún. 17. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj, de a barátodnak meg írj egy sms-t, hogy ha eddig nem tudott jönni, akkor már nincs is rá szükség. Legalább legyél korrekt:p
2010. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudod elérni, hagyj neki üzenetet ( e-mail , sms...) , hogy nem akartál bunkó lenni, de már nem szeretnéd folytatni, napok óta próbálod elérni, és nem maradt más választásod - ennyi, többet nem is érdemel! Valószínű nem véletlenül nem keres....
2010. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ő már eléggé átvágott téged. Péntek óta nem jelentkezett és már csütörtök van, lassan eltelt egy hét és nem mer a szemedbe mondani valamit. De a barátnőddel is jó lenne beszélni az unokatesójáról ha még ez nem történt meg, hogy komolyan gondolja e. És te is gondolkozz h pótolni akarod az új fiúval a régit vagy tényleg érdekel.
2010. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél gerinctelen, küldj neki sms-t, e-mailt, MSN-re üzit és esetleg egy búcsú képeslapot. Mivel te megtetted a dolgokat, nem voltál szemét és nyugodtan menj el randira. ÜDV23F
2010. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor majd írok neki egy smst.

A barátnőmmel már beszéltem és ő azt mondta, hogy az unokatesója komolyan veszi a párkapcsolatait. Nem csak pótolni akarom a régi fiút.

2010. jún. 17. 15:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy talán egy hetet várhattál volna míg az ölébe ülsz, meg kavarsz valaki mással. Ha véletlen mégsem az a helyzet amit te gondolsz, akkor a barátodat megbántod.


Am, meg ha ilyet csinálsz, akkor valószínűleg nem szereted a mostani barátodat, úgyhogy szakíts vele.

2010. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!