Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feministáktól kérdezném, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feministáktól kérdezném, mi lenne veletek férfiak nélkül?

Figyelt kérdés
2018. jún. 30. 12:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi szerint a nők nélkül lenne egyszerűbb az élet. Ők hangoztathatják ezt, én meg fordítva nem?
2018. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem lenne háború, éhínség és erőszak.
2018. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

Nekem semmi gondom a férfiakkal, de nem egészen értem a kérdést. Mégis mi lenne velem férfi nélkül? Hát ugyanúgy élnék, mint most is. A jelenlegi életemnek sem része egy férfi sem: a rokonaim mind nők, a munkatársaim mind nők, a barátaim mind nők, a postán, a bankban és a kisboltban, ahova járok, mind nők dolgoznak. A háziorvosom, a fogászom és a szemészem is nő. Tehát gyakorlatilag férfiakat kizárólag az utcán látok, így aztán, ha nem lennének, akkor sem változna semmi. Szerintem fel sem tűnne, hogy felszívódtak a férfiak, amíg valaki fel nem hívná rá a figyelmet.


33/N

2018. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
22%
Én szörnyen érezném magam, nem lenne kit hibáztatni. :(
2018. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14-es,ment a zöld kéz.
2018. jún. 30. 15:54
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan a nőkre nyavalyogtok, itt gyk-n is, szóval vicces ez, hogy ki hibáztat kit :D
2018. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
83%
Semmi. Mégis mi lenne?
2018. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tűnik 13-as észre se venne egy kataklizmát ha nem hívnák fel rá a figyelmét. De segítek neked: ha eltűnnének a férfiak akkor idővel nem lennének se rokonaid, se munkahelyed, se posta se kisbolt, se háziorvos, se fogász, se szemész, se gyógyszer, se rektoszkópia, se semmi. A legvalószínűbb dolog ami történne veled ebben az esetben az az, hogy lassan éhen halsz.
2018. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Milyen feminista?

Ha femináci az illető, akkor lehet, hogy remekül érezné magát férfiak nélkül. Vagy pocsékul érezné magát, mert akkor kit gyűlöljön?


Az összes többi nőnek hiányoznának a férfiak. A feministáknak is.

2018. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltűnnének a nők, akkor meg azért halna ki az emberiség, mert nem lenne, aki szüljön. Egyébként nyilván azokat a férfiakat is szülte valaki, azoknak is van anyja, akik a nőket ócsárolják. Jó, a nevelés az megint egy más kérdés...
2018. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!