Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ha egy férfi mindíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ha egy férfi mindíg meghív titeket mindenre és ő fizet akkor őt úriembernek tekintitek?

Figyelt kérdés
Igénylitek ezt ?
2018. jún. 30. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ilyesmi nem fordulhat elő, fele-fele.
2018. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Én azt igénylem, hogy tudja az illemet. Ha ő hív el randira engem, akkor bár felajánlom, hogy fizetem a részem, alap hogy ő fizet, mert ő hívott el.

Ha meg én hívom el, akkor hagyja, hogy én "fizessek". Bár elhívás helyett úgymond, meghívást kapott nálam, egy nagy vasárnapi kiadós ebédre. Nálunk legalábbis így volt.

2018. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem ez az egyetlen szempont, amitől úriemberré válna valaki. Amúgy nem igénylem.
2018. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Véleményem szerint nem attól lesz valaki úriember, hogy mindig ő akar fizetni, persze ettől függetlenül szerintem kedves gesztus lehet, ha a számodra szimpatikus nőt meghívod egy kávéra és egy sütire mondjuk vagy, ha már úgyis nyár van akkor egy fagyira. A továbbiakban meg, ha majd jól halad az ismerkedés akkor úgyis kölcsönös lesz. Elmentek moziba és te veszed a jegyet a lány meg mondjuk a nassolni valót és az üdítőt.
2018. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Attol fugg. Ha valoban ismerkedni akar, akkor igen. Ha megfektetni, akkor nem.
2018. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem, én spec nem igénylem, de ha ő hív meg, akkor illik neki fizetnie.


Gondoljunk csak bele egy kicsit.

Meghív téged valaki egy italra, de a végén még az övét is te fizeted...

Eléggé hülyén néz ki, nem?

2018. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem
2018. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy nem ismerem az illemet, de velem volt így, hogy meghívtak, bár felajánlották, de mégis én fizettem inkább a részem. Nem értem, hogy ebben mi olyan hihetetlen.

Természetesen arra is volt példa, hogy elfogadtam a meghívást, de nem várom el a férfitól, hogy mindig ő fizessen (amúgy azt sokszor elvárom, hogy mindig ő hívjon el valahova, mert én nem hívom őt sehova, inkább kivárom, hogy ő kezdeményezzen)

2018. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Azert rohely,hogy ennyi lepontozi van, akik azt hiszik, hogy egy no szomjan hal, ha nem fizetnek.



Tipikus luzer magyar, kelet europai luzerek.

2018. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előző barátom folyton ki akart fizetni nekem mindent. Amikor vacsizni mentünk sose hagyta, hogy fizessek, aztán egyszer magyon határozottan megkértem hagy fizessek én, nehéz volt, de belement, viszont mondta, hogy ez neki tök szar érzés, meghogy szerinte az a normális, ha ő fizet mindig... Tudtam, hogy nem probléma neki a pénz, eléggé el volt eresztve anyagilag, de kihasználósnak éreztem volna magam, ha mindig hagyom fizetni.
2018. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!