Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban szívtelen lennék emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban szívtelen lennék emiatt?

Figyelt kérdés

Nem érzem úgy, hogy barátkozni akarnék egy olyan emberrel, akinek tetszem, és még személyiségre is vonzónak talál, belőlem viszont semmit sem vált ki, ráadásul párom is van.


Már jó ideje ismerem, és bizonyos időközönként felveti a témát, hogy esetleg lehetne köztünk több is, aztán mikor kiakadok, akkor próbálja oltani a tüzet, hogy de azért annyira nem vonzódik hozzám, meg mások is tetszenek neki.

Tudom, hogy naiv vagyok, amiért azt hittem, egyszer végre túl lesz már rajtam teljesen, de kezdem látni, hogy ha ez kb. 1,5 év ismeretség után sem valósult meg, akkor már nem nagyon valószínű, hogy megfog. :/


És amikor mondom neki, hogy inkább ne beszéljünk, mert nem akarom őt kínozni, akkor azzal jön, hogy de neki a barátságunk is annyira értékes, nem akar eltávolodni csak emiatt, én viszont már egyre kínosabban érzem magamat...


Ti mit tennétek? Kedves fiú, és nagyon érzékeny is, nem áll szándékomban bántani, de nem akarom ezt így tovább folytatni, nekem a fiú-lány barátság nem erről szól, hanem szimpla haveri kapcsolatról.


23N


2018. jún. 30. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
tiltsd le és jobb lesz mindkettőtöknek
2018. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 iamaveryniceguy ***** válasza:
69%

Küldd el a jó büdös __csába.


A férfi-női barátság alapból nem egyszerű terep. Olyannal pedig pláne nem, aki próbálkozik is. Főleg, hogy párod is van.


Az első próbálkozása után is el kellett volna küldened.

Ő nem a barátod. Nem is volt és nem is lesz soha az. Ő egyértelműen többet akar.

2018. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ő csak addig van veled elfoglalva amíg nem talál mást.... utána ez már meg fog szűnni.


Neked meg le kéne őt állítanod, és NEM kéne semmire sem válaszolnod neki utána.

egyébként....Biztos nagyon tetszel neki és tuti szexelne veled de ez neki nem jön össze, de nagyon reménykedik benne, hogy talán....egyszer még..."

2018. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felvágtad a répát a kecskének?
2018. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!