Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már azt hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt hogy az eddigi párjaitoknak csak a "miért ne" meg "megfelel végül is" kategória voltatok?

Figyelt kérdés

Nem tudom magamat becsülöm e le de végül mindig ez volt az érzésem(évekig vagy csak hónapokig tartó kapcsolatban is).

Most is van egy számomra nagyon helyes és aranyos srác aki meg szeretne ismerni de emiatt a gondolat miatt meg hogy jól elvagyok egyedül is és nem akarok csalódni már azon gondolkodom hogy bele sem megyek vagy hogy megmondom neki hogy nem leszek egy miértne nő neki is.(mert hogy szerintem tudna jobbat találni)


2018. júl. 2. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Oké, van a kis fejecskédben lakozó gondolatod... ettõl függetlenül a srác hogy viselkedik veled, miket mond neked??


Nem kellene bemesélned ezt magadnak, HA amúgy a srác erre nem adott okot. Óriási nagy baromság kommunikáció nélkül ilyen gondolatokkal hitegetned magad. Inkább ismerkedj, kommunikálj, figyelj oda arra, hogy a srác hogy bánik veled, erre alapozz.

2018. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A srác az a kategória aki egy nőoes nőt simán felszedne vagy valami.Én meg szinte mindig feketében járok a hajam is az és a jellemem is inkább fiús.

Lehet hogy csak túl nagyokat csalódtam de végül mindig ott motoszkál a fejemben a nem voltam elég és csak egy béna lehetőség voltam érzés.

Pedig nem hiszem hogy az önbizalmammal van a gond. Elég könnyen tudok nyitni mind emberek mind pasik felé....és mégis.

2018. júl. 2. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 Szerintem tökmindegy, hogy mi motoszkál a fejedben, ne akard a “falra festeni az ördögöt” mindig elõre, amíg nem tapasztaltál meg semmit a helyzetbõl.

Szerintem ne éld bele magad rögtön, de ha tetszik neked a srác és elmondása szerint te is neki, akkor egy ismerkedést megér. Nem csak a kinézet számít (bár nem mondom, hogy az is), de nem az egyedüli szempont egy kapcsolatban. Nem kellene berezelj és visszatartsd magad egy puszta ismerkedéstõl.

2018. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!