Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "szex újraelos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "szex újraelosztásról"?

Figyelt kérdés

Megoldás lenne bármire is, vagy hülyeség? Létezik egyáltalán a probléma, amit meg akarnak egyesek oldani vele?


[link]


2018. júl. 3. 12:00
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ezzel az egésszel ott van a baj, hogy a nők akarják, hogy akarják őket. A pasik meg leszarják, hogy tetszenek-e valakinek.


Ha Chris Hemsworth elveszítene egy fogadást, és büntiből szexelnie kéne velem, azt fogjátok mondani, kamu, de nemet mondanék. Szeretném, ha Chris Hemsworth szexinek találna, és AKARNA velem szexelni, de látni az undorodó arcát, és ahogy kedvetlenül csinál mindent, olyan megalázó lenne, hogy azt le sem tudom írni.


És ezt nem érzik a férfiak. Nem néznek tükörbe, nem gondolják, hogy "jól akarok kinézni, hogy egy nő engem akarjon, kívülről-belülről". Nincs arra igényük, hogy önmaguknak tetszenek. Én rendkívül sokáig szűz voltam, és féltem a párkapcsolattól, el sem jártam sehova, de minden héten leborotváltam a lábam, mert úgy éreztem jól magam. Ha kimaradt, igénytelennek éreztem magam önmagammal szemben.


És igen, a nők is vizuálisak, különben Paul Giamatti lenne Thor, és nem a fent említett úriember.

2018. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
12%

"Szerintem ezzel az egésszel ott van a baj, hogy a nők akarják, hogy akarják őket. A pasik meg leszarják, hogy tetszenek-e valakinek."


És a férfiakat - függetlenül attól, hogy ez jó-e vagy sem, csupán tények szintjén - nem az anyjuk neveli ilyennek?

2018. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
82%

Semmit nem lehetne megoldani vele. Az életképességet a szexhez való jutás sem fogja helyre tenni.

És a legtöbb ilyen peremszélre sodródott egyénnél nem a szex hiány a baj, vagy nem jut nő neki. A legtöbbel emberileg is probléma van. (ismerek ilyen embert személyesen)

2018. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
86%

Ezek az emberek szerintem mind selejtesek.Nem vagyok egy Adonisz,sőt rengeteg ismerősöm se az.Ismerek kopaszt,kövéret,alacsonyt,igénytelent és mindegyik talált magának valakit.

Egy párkapcsolatot nem lehet nőgyűlöletre építeni ezt nem értik meg a retardáltak.Ha összejöhetne nekik valaki azt is elhajtanák,mert be vannak szarva és semmi önbizalmuk.

28/F

2018. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!