Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "szex újraelos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "szex újraelosztásról"?

Figyelt kérdés

Megoldás lenne bármire is, vagy hülyeség? Létezik egyáltalán a probléma, amit meg akarnak egyesek oldani vele?


[link]


2018. júl. 3. 12:00
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
93%

A probléma nem a szex hiányával van. Rengeteg kövér, ronda, külsőre visszataszító nő létezik, akik a "macskás nő" viccek csattanói, de belőlük mégsem lesz elmebeteg állat, akik az idejük nagy részét azzal töltik, hogy panaszkodjanak a neten, mert a férfiak nem éppen őket találják vonzónak. Nincs női incel mozgalom. Nincs női szűz terrorista.

Itt a férfiak szexhez, és női birtoklásához való hozzáállásával van probléma. Ezek a férfiak keresik egymás társaságát, és még jobban elültetik egymásban a gondolatot, hogy ha nem kapnak nőt (= nem akar egy másik emberi lény önszántából velük lenni) az porba tiporja valamiféle emberi jogukat. EBBE őrülnek bele a férfiak, márpedig a Robin Hansonhoz hasonló pszichopaták ezt a helyzetet azzal akarják megoldani, hogy a női nemet a busz alá lökik ahelyett, hogy a férfiakat tanítanák meg arra, hogy nem kell feltétlenül pokolnak lennie az egyedüllétnek. Ez mondjuk nem meglepő olyantól, aki a szexet és a szerelmet olyan alanyi jognak gondolja, mint az élethez való jogot.


Gusztustalan, kiábrándító, de efelé haladunk. Ideje elkezdeni gyártani a vörös köpenyt és a fehér fityulát...

2018. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
6%

A nőket értelemszerűen kevésbé hajtja a tesztoszteron, nincs feléjük olyan társadalmi elvárás, hogy ösztönösen "pasizógépek" legyenek, illetve könnyebben találnak partnert a két nem közti elvárások különbözősége miatt.


Mutogatta már kövér, ráncos 50-es nő, hányan lájkolták Tinderen, férfiként még a jóképűbbek sem nagyon kapnak ennyi validációt.

2018. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
89%
Remélem egy kormányközeli 70+-os nagymamának, heti kötelező 3 alakalomra kiutalnák a kérdezőt. Olyan jó lenne ez neki mint a középkorban a robot volt a jobbágynak.
2018. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

"Remélem egy kormányközeli 70+-os nagymamának, heti kötelező 3 alakalomra kiutalnák a kérdezőt. Olyan jó lenne ez neki mint a középkorban a robot volt a jobbágynak."


Huszonéves nő vagyok, inkább azzal a problémával, hogy kapcsolatot nem találok, minthogy nem lenne jelentkező szexre, de köszönöm a jókívánságot. (Sajnos még közös témám se lenne egy kormányközeli nagymamával...)

2018. júl. 3. 15:37
 35/44 anonim ***** válasza:
73%
Megérett a világ a pusztulásra...
2018. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
0%
Miért gondoltátok, hogy a kérdező férfi?
2018. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
84%
Én például azért, mert csúnya és hátrányos helyzetű nőként teljesen hidegen hagy néhány firkász és szűzfiú hőzöngése, akkor más nőket ez miért foglalkoztat :D
2018. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
44%

#36 Jó kérdés....

Ha a neten látsz egy olyan kérdést, hogy "milyen színű függöny illene jobban a hálószobám rózsaszín falaihoz? Levendula, vagy pink?" akkor rögtön arra ugrik az agyad, hogy ezt egy nő írta ki, nem? De végül is ha jobban belegondolsz, kiírhatta akár férfi is.

Ne ugyanez a helyzet a férfiakkal, és szexre való jogformálással is.


(Egyébként meg kérdező tényleg 100% hogy nő, és teljességgel lehetetlen, hogy csak ezzel a benyögéssel akarta elhárítani az őt ért támadásokat és kritikákat.)

2018. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Fú, azért páran tényleg frusztráltak vagytok, nemtől függetlenül :D


Nem tudom miért asszociáltatok arra, hogy férfi vagyok (szerintem elég semlegesen tettem fel a kérdést), nőként lehetetlen, hogy valakit érdekeljen ez pl. azért, hogy mennyire vállalnak fel a férfiak ilyen gondolatokat név és arc nélkül? Csak a miheztartás végett, hogy mennyire bízzak meg a való életben szembe jövő férfiakkal (aki itt ezzel egyet ért, az a való életben is maximum takargatja egy ideig ezt a nézetet).


De legközelebb majd ha ilyet kérdezek, beleírom a leírásba, hogy "hát milyenek a férfiak, ez elképesztó, blabla...", hátha úgy nem kever össze senkit egy ilyen kérdés.

2018. júl. 3. 16:00
 40/44 anonim ***** válasza:
82%

#26 Az ilyesmit nem lehet erõltetni, hogy valaki vonzódjon hozzád:( Ez magától jön és nem olyan bomyolult nagy kihívás, mint amilyennek leírtad. Nem tudom, hogy a te esetedben mi lehet a nagy baj (mivel személyszerint nem látom ennyire bonyolult dolognak a párkeresést, ami miatt évekig kellene gürcölni).

Úgy látom, hogy a legtöbb embernek körülöttem nincs gondja ezzel. Neked valami defekted lehet, ha ez ekkora problémát jelent számodra. Nem tudom, hogy mit akartál kifejezni, meg hogy miben látod a probléma megoldását. Számomra akár szexrõl van szó, akár ölelésrõl meg “szeretgetésrõl”, mindebben 1 a közös: két ember között kölcsönös vonzalmon alapszik. Én személyszerint elképzelni sem tudnám, hogy olyasvalakire nyomuljak, aki viszolyog tõlem, tehát emiatt nem tudom megérteni az érzéseidet, és nem volnék meggyõzõdve arról, hogy egy kapcsolatban téged érdekel a párod érzései, és nem csak a saját egoista vágyaid kielégítésére használnád a kapcsolatot. Akármilyen kis mártírnak állítod be itt magad.

“Nem kellek a nõknek, mert nem vagyok jóképū” -> tipikus felszínes ronda pasik mondják, akiknek fáj, hogy a “felszínes szép nõknek” nem kellenes, de közben õk is csak csinos, jó nõkre buknak és mindig válgatnak, de zokon veszik azt, ha a 10/10 szép nõ is válogat.

2018. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!