Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális-e az ha én NEM bukok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális-e az ha én NEM bukok a 20 év feletti pasikra?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek 23 éves pasija van, másik barátnőm 20 év alatt nem is áll össze fiúval. Sok lány írja itt az oldalon is hogy az idősebbek tetszenek neki és hogy akár 10-20 évvel is idősebb pasija van.

Én viszont szó szerint irtózok az idős pasiktól, 14-18as korosztály érdekel,nagyon max. 19 de felette szóba se jöhet,onnantól már "pedónak" számít nállam:D

15/L


2010. jún. 17. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz ez, de ha van egy huszonéves, aki őrülten belédzúgott, és igazán szeret, akkor csak azért, mert huszonéves, ne küldd el a 'csába, ha lehet. :)
2010. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem értettem soha ezt a 10 évvel idősebb pár dolgot, mindenki arra hivatkozik, hogy "érettebb vagyok a koromhoz képest". Hát igen, a nagy érettséggel szerez egy 10 évvel idősebb pasit, az jól átveri, csak arra kell neki, hogy megdugja párszor, aztán a lány teherbe esik a pasi meg eltűnik. Gratulálok, sokra vittétek az érettségetekkel.
2010. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó,még tedd fel az ötezredik kérdést is,kicsit másféleképpen,kiforgatva...istenem!Válassz olyat,aki nem használja ki a naivságod.Ennyi.
2010. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ne aggódj kérdező te vagy a normális.

mért van az hogy én senki olyat nem ismerek hogy 10-20 évvel idősebb pasijuk van?

2010. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15 évesen nem is való neked huszonéves srác....
2010. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

normális még jo hogy 15 éves vagy nem tetszhetnak 30 évesek .14-18-as korosztály érdekel ez teljesen normális

17f

2010. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem azok a huszonéves pasik, akik 15 éves lányokkal járnak csak szórakozni akarnak, és elég sok pasi iylen, főleg a huszas évei elején. Viszont amikor meg a psi szeretne komoly kapcsolatot, azt meg pont egy 15 éves "kislánnyal" nem lehet, mert ők még nem tudnak hosszútávban gondolkodni. Amivel egyébként nincs is baj, mert 15 éves korban még az 1-2 hónapos kapcsolat teljesen rendben van, ilyenkor kell kipróbálni, hogy kinek milyen típus jön be.
2010. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
barátnőm nem ilyen, ő 15 éves :D én pedig 14
2010. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
engem is mindig csak a korombeliek érdekeltek csak és kizárólag. mindig vagy velem egyidősökkel vagy 1 évvel idősebbekkel voltam együtt. nekem ez így jó. ne érdekeljen, hogy a barátnőid kivel vannak, meg mit gondolnak.
2010. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az nem normális, hogy Te azt gondolod, hogy ez nem normális. Miért kéne Neked 15 évesen a 20 év feletti pasikra buknod?
2010. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!