Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha az ismerkedés alatt az újdonsült barátnőtök lefeküdne egy másik lánnyal, az zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Szóval még nem jártok, de már alakul a dolog, viszont ezzel párhuzamosan a lánynak leszbi kalandja lenne egy másik lánnyal. Zavarna az ilyesmi, vagy ez megbocsátható?
2018. júl. 5. 16:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát otthagynám az biztos. Azért annyi tekintettel lehetne a másikra, hogyha vele ismerkedik komolyabban, akkor nem jár másokhoz. Bármilyen neművel is. Ez még nem igazán megcsalás, inkább csak undorító pofátlanság, ami majdnem megcsalásnak számít...
2018. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen nem vehető komolyan, így természetesen itt abba is hagynám az ismerkedést. Ez rohadt gáz.
2018. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ááá de ,h zavarna hisz még ismerkedős fázis szóval azt csinál amit akar ,de én nem ismerkednék vele tovább...ha később tudnám meg a dolgot akkor meg kirúgnám mert hazudott.
2018. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
20%

Nem értem a képmutatást, férfiként én nagyon sok nőt megkívánok, időnként még olyan is előfordul, hogy két nőhöz is "eljárok" párhuzamosan.

Egyiküknek van egy idősebb barátja is (igaz, megdugni nem tudja), de én semmi féltékenységet nem érzek, sőt bátorítom. Megegyeztünk, hogy nekem csak szexkapcsolatra van szükségem, nyugodtan barátkozzon bárkivel. Akár át is engedném teljesen másnak, ha olyat találna magának, aki neki jobban megfelel.

Egy nő miért ne kívánhatna meg több embert is, miért lenne köteles leragadni kizárólagosan egynél? Főleg fiatal korban. Egy élete van mindenkinek, bolond az, aki nem használja ki.

2018. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!