Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testalkatbeli különbségek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testalkatbeli különbségek egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan párokat, ahol a páros női tagja nagyobb, mint a férfi?

Mennyire ritka az ilyen és vajon miért (tekintsünk el az egyéni ízlésvilágtól)?


2018. júl. 5. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, ahol mindkettő nagy darab, de a nő kövérebb még így is (pasi 130 kg körül van, 2 méter magas, feleség ~160 kg, 185 cm).


Meg olyat is, ahol a nő teltebb alkatú, de nem kövér (durván 70 kg körül mozog), a férje meg szerintem a 60-at sem éri el.


Több olyat is ismerem, ahol a pasi vékony, a nő meg molett, vagy husosabb, de ott a pasi jóval magasabb, kevésbé kiütköző ránézésre.

2018. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csajom nehezebb, de én meg magasabb :P
2018. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem ritka. Nálunk is van különbség, bár nagyobb nem vagyok. A párom látványosan puhább, mint én, rajtam több az izom. Ez van, nekem az jelenti a nőieset és a szexit, ha szép kerek a fenekem, izmos, lapos a hasam és feszes a combom, ellenben az vonz a férfiban, ha van egy kis pocak. És amúgy elég széles skálán mozog, hogy mi tetszik, a volt párom nagyon vékony volt, akkor én voltam kicsit tömzsibb, de beleszerettem, mert pont olyan tulajdonságok és vonások kombinációja volt benne, ami mellett leszartam az alkati tulajdonságokat.


Az izmos pasik, akik ilyen nagyon kisportoltak meg 12%-os testzsír meg minden, akikhez állítólag illenék és akikre állítólag izgulnom kellene, kimerítik a metroszexuális fogalmát nálam.


Elcseszett vagyok? Lehet.


De van ilyen is.

2018. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam mindig így van, mert a teltebb nőket szeretem.
2018. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én a kérdés alapján magasságbeli külömbségre gondolok. Ismerek is ilyet. Konkrétan a bátyám jóval alacsonyabb a feleségénél. Furcsa volt először most már fel se tűnik.
2018. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen ritka dolog. Már csak azért is, mert a férfiak alkatilag nagyobbak.


De semmi baj a ritka dolgokkal. Akár izgalmasak is lehetnek.


A nehéz itt az, hogy minden, ami szokatlan magára hívja a figyelmet. Nem feltétlen rosszindulatból, hanem mert feltűnő. Szóval egy ilyen pár feltűnő. Szóval erős önbizalom kell, hogy ne azt gondolja, hogy azért nézik, mert baj van velük. Meg vanaki meg tényleg azt fogja gondolni, hogy ez nem jó, mert nem szokásos. Na ezt is bírni kell. Szóval ilyen provokatívabb személyiségeknek könnyebb ez.

2018. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én esetemben annyi volt, hogy magasabb voltam jó 5-6 cm-vel a barátomnál. Őt zavarta, engem kevésbé.
2018. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!