Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem tőlem (kérte el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem tőlem (kérte el és) kapta meg a számomat, akkor szerintetek mi szüksége lehetett rá?

Figyelt kérdés
A múltkor szabin volt az egyik kolléganőm, és értesíteni akartam egy sürgős dologról, ezért én is másokhoz fordultam, mert egyrészt addig nekem nem volt szükségem a számára, másrészt férfiként nem akartam félreérthető helyzetbe keveredni azzal, hogy "cseréljünk már számot". A lényeg az, hogy hívtam, nem vette fel, írtam neki, hogy én vagyok az, és hogy másnap lesz egy fontos harci feladat, ami hármunkat érint, de nem tudom, hogy a 3. illető szólt-e neki. Nagy meglepetésemre azt írta vissza, hogy el van neki mentve a számom. Tőlem tutira nem kérte el, viszont nem értem, miért nem. Ő sem akart félreérthető helyzetet? De ilyen esetben akkor minek kell valakinek egy másik ember száma? Sok kollégámnak nem tudom a számát, mert nincs rá szükségem. A csajjal is a munkahelyen beszélünk, ha kell, plusz megjelölt fb-on, de ott nem nagyon kommunikálunk, ezért sem értem, miért kellett neki a számom. Szégyellős típus vagyok, ezért nem kérdeztem meg, hogy kitől kapta meg, és hogy miért kellett neki. Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy ilyen esetben egy nő milyen megfontolások alapján cselekedhet. Köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 5. 21:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Neked tényleg regényt kéne írnod. Figyi, én az elmúlt hetekben annyira ki voltam fejben merülve, hogy azt sem tudtam kb. hogy mivel foglalkoztam előző nap... Végre el tudtam jönni egy kicsit szabadságra, és ebben a hónapban többet pihenek még. Van olyan, hogy az ember azt sem tudja, hogy hol áll a feje, talán vele is ez van most. Pihen egy kicsit, aztán majd helyrerázódik. Ne agyalj ilyen semmiken.
2018. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

És a cukkolásban sincs semmi.

Ha már van köztetek testi közeledés is, akkor már gyanakodhatsz, hogy esetleg többet érezhet, annak ellenére is, hogy van valakije.

De egyelőre erről az álmodozásról állj le.

2018. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#8: Oké, elfelejtette... De ha egyéb más módokon is elérhet, akkor minek neki a számom, főleg úgy, hogy a munkahelyen kívül nem tartjuk a kapcsolatot? Nem haverkodunk, nem töltjük együtt az időnket, tehát kb. nincs nagy szüksége arra, hogy tudja a számomat. Ráadásul ha aznap el is felejtette volna elkérni, utána eltelt x+1 nap, amikor simán odajöhetett volna, hogy cseréljünk számot. Ha fb-ra fel tudott venni, mert azt nem felejtette el, hogy át akar küldeni nekem valamit (és még csak nem is én kértem, hanem ő ajánlkozott), akkor a számom elkérését miért felejtette volna el még akár mondjuk hetek múlva is, holott ez elvileg fontosabb lehetett neki, hiszen ezt a logikát követve az ő érdeke, hogy ha valami van, akkor utol tudjon érni. Amúgy meg bocs, hogy fel mertem tenni egy kérdést, és hogy kíváncsi voltam mások véleményére, meglátásaira, de belátom, hogy hiba volt, mert itt a kötekedésen, agresszión kívül túl sok mindent nem lehet kapni. És persze senkinek sem tartottak pisztolyt a fejéhez, hogy válaszolnia kelljen a kérdésemre, szóval bárki simán élhet Pósalaki úr kedvenc mondásával...
2018. júl. 5. 23:04
 14/20 A kérdező kommentje:
#12: Ezt csak azért említettem, hogy látható legyen, hogy nem vagyunk rosszban, tehát ha neki bármilyen okból fontos volt, hogy meglegyen a számom, akkor simán odajöhetett volna. És oké, hogy egyszer elfelejti, de ha valakinek fontos valami, akkor szerintem eszébe jut egy idő után. Neki is lett volna rengeteg lehetősége arra, hogy tőlem kérje el.
2018. júl. 5. 23:31
 15/20 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, de komolyan. Mi itt csak tippelni tudunk, és nem feltétlenül van jelentősége, hogy nem tőled kérte el a számodat.
2018. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%

Te tipikusan az a típus vagy, aki egy "sziába" is többet lát bele, mint ami. Szerintem nem csak a te számod van meg neki, hanem másoké is. Azt, hogy miért nem tőled kérte el, ezer oka lehet. Benne lehet az is a pakliban, hogy egy embertől kérte el az össze munkatársa számát. Az én számom is megvan a kolléganőimnek is, azoknak is, akik nem tőlem kérték el, de kétlem, hogy azért, mert titokban leszbikusak és szeretnének tőlem valamit. Szóval ebbe is csak te látsz többet.

Szerintem felejtsd el ezt az egészet, a semmiből csinálsz ügyet, ha meg zavar, akkor írd meg neki, hogy törölje ki a számod...

2018. júl. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#16: Sehol nem állítottam, hogy szerintem többet akarna. Ha valahol leírtam ilyet, akkor idézd szó szerint. Nem tudom, kinek a számát tudja még, nyilván nem mindenkiét, mint ahogyan valószínűleg egyikünk sem tudja mindenkiét. Csupán számomra furcsán jött le a dolog, mert semmi olyan ügy nem volt, ami kapcsán sürgősen kellett volna neki a számom, tehát kb. bármelyik nap elkérhette volna. Ha valami okból sürgősen kellett volna neki, akkor valószínűleg felhív utána, hogy ezért és ezért kereslek, és elkértem X. Y.-tól a számodat. Senki nem gyűjt hobbiból számokat, viszont nem volt semmi olyan ok, amiért hirtelen kellett volna neki az elérhetőségem, a munkahelyen tudunk beszélni, fb-on tudunk írni, ha kell. Csupán kíváncsi voltam, hogy ki miért gyűjt be "külső forrásból" számokat, ha egyébként erre nincs nyomós indoka, mint ahogy arra sem, hogy magától az adott illetőtől szerezze be. Nem zavar, hogy tudja a számomat, ezt sem állítottam sehol (és még én kombinálom túl a dolgokat...), csak érdekelt volna, hogy ki milyen indokból csinálna ilyet. De látom, hogy itt kár megkérdezni bármit is, okoskodáson, kötekedésen kívül itt nem sok mindent lehet kapni.
2018. júl. 6. 00:17
 18/20 anonim ***** válasza:

#17

Hát nekem nagyon úgy tűnt, mintha erre gondoltál volna, mert ha nem akkor tényleg nem értem, hogy miért lovagolsz ezen a témán. Semmi értelme.

Hobbiból talán senki, de a munkatársakékt vannak, akik beszokták gyűjteni, mert sosem tudhatod mi történik, milyen okból lenne szükség pont annak az embernek a számára.

Értelmes kérdéseket nem kár fel tenni, de az ilyen kérdéseknek nem igazán van sok értelmük. Szépen oda mész hozzá, megkérdezed miért kérte el úgy a számod, hogy nem adtál rá engedélyt és akkor megtudod a választ.

2018. júl. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fäszba lehet ennyit pörögni egy tetves telefonszámon????
2018. júl. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem gondolsz ebbe a kolléga dologba többet, akkor mi a nyavalyának tetted a kérdést a felnőtt párkapcsolatok kategóriába? :-D
2018. júl. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!