Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pénze miatt használják ki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénze miatt használják ki. Tisztára homályban él. Hogy nyithatnánk fel a szemét? Kérlek olvad végig lent .

Figyelt kérdés

Van egy olyan lány osztálytársam akit sose szeretett senki úgy igazán ,mint legjobb barátnője sőt kifejezetten idegesített mindenkit és volt egy ilyen 3as barátság amibe szintén bele akart folyni és a nyakukon lógott .mondhatni megtűrték .ők elmentek más iskolába .míg én összevesztem az addigi legjobb barátnőmmel és a legnagyobb a leges legnagyobb ellenségem,akit gyűlöltem ,ő lett az eddig valaha volt legjobb barátnőm :) a megtűrt csaj és mi nagyon jól megvoltunk 3an mert ő is megváltozott és kedves lett.barátságos.néha még vicces is talán.a lány elég pénzes de ez minket nem igazán érdekelt soha..minket ugyanis nem lehet lóvéval megvenni.az évfolyam társaink viszont nem ilyenek .ők már vakaróznak a pénztől...2 lány onnan elkezdett jóba lenni a csajszival nála aludtak megvetettek vele mindenféle cuccot konkrétan.. és még be is vallotta az egyik hogy "azért barátkozom Dorinával mert megnyílnak előttem a lehetőségek " áááh mi van ??? nem értettük konkrétan mikor mesélték nekünk .hogy létezik ilyen tyúk ..mi továbbra is jóba voltunk a lánnyal .bár olyanokat terjesztett h leszopta a bátyja osztálytársát :O

és persze kamu az egész de nem igazán vallotta be máig sem .na szóval a bnőm ottaludt a lánynál és nála maradt a karkötője .a kihasználós krva pedig ilyet szólt az egyik nap h a karkötőt amit ellopott volna szíves visszaadni ?ez kész vicc lett itt..

tisztára megváltoztatták a lányt és olyan lesz mint ők hatalmas pitsa.hagyjuk,mert menthetetlen? vagy próbáljunk vele még még beszélni ? nagyon összevesztünk .pedig már 7 éve ismerem.nem kell hogy jóba legyen velem de legalább értené meg ami ittfolyik ..komolyan mostmár a leghatalmasabb krvákkal van jóban .. elképesztő


2010. jún. 17. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
aki elolvasta: érdemes végigolvasni?
2010. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ti semmit nem tudtok csinálni. Vagy rájön magától vagy nem, ha nem a pénzéért szereted akkor szard le. Úgyis van elég neki;). Igen érdemes végigolvasni
2010. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Elolvastam. Mikor vége a mondatnak ne te tegyél szóközt utána, és csak aztán tedd ki a mondatvégi írásjelet. A mondatokat nagybetűvel kezdjük.


Válasznak: Mond meg neki, hogy ne barátkozzon a ringyókkal mert ők csak kihasználják őt. És hogy teljesen megváltozott, rá se ismersz. Ezt próbáld személyesen megtenni.

Várom a fejleményeket.

2010. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm .

csak sírhatnékom van .mert sztem tudja hogy mi a helyzet komolyan .csak hagyja becsapni magát mert úgyérzi megtalálta a legjobb barátnőit..pedig már bocsánat de bennünk akk is több van mint efféle lotyókban ..pénzéhes szajhák

2010. jún. 17. 22:22
 5/15 A kérdező kommentje:

ne oktass ki kérlek .az évfolyamon én vagyok a legjobb helyesíró bocsi de ehhez nekem késő van :)

amúgy meg beszéltünk a fejével köbö 5et is .de ez hihetetlen ...

2010. jún. 17. 22:23
 6/15 anonim ***** válasza:

Omg, ha te vagy a legjobb helyesíró, milyen lehet a többi??? :O

De hogy válaszoljak is: a legvalószínűbb, hogy majd magától fog rájönni, hogy csak kihasználták. Nálunk is volt hasonló, de egész addig nem hitte el a csaj, amíg valami ordenáré bunkóságot nem műveltek vele. Akkor felnyílt a szeme és újra jófej lett.

2010. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

én jól írok helyesem max a nagybetűre nem figyeltem most meg a mondatvégére .de Te viszont nem vagy jó olvasó mert előbb már leírtam h itt nem írok direkt jól :)

de kössz

2010. jún. 17. 22:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy beleszólok, de tényleg idegesítő, hogy a mondatvégi írásjel előtt szóköz van. Azt utána kell. Nézd meg az én mondatomat és tanulj :D
2010. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem is figyeltem ilyesmire .bocsbocs
2010. jún. 17. 22:56
 10/15 anonim ***** válasza:
ma 22:56 - de már megint rosszul írtad
2010. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!