Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van hogy egy ingatlan közvetítő aki nő össze jön az ügyféllel? Van ilyen tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van ilyen !
2018. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
En az vagyok es semmi esetre se jovok ossze ugyfellel. Az uzletet nem keverem a maganelettel. Nem kerek a problemakbol.
2018. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Véletlenek minden ilyen (valamilyen) szolgáltató vs. ügyfél viszonylatban van, de ritkán.
2018. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne, minden lehetséges. Igaz engem azért jól "megvámolt" amikor rá bíztam lakásom vásárlását.
2018. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Souky válasza:
Én ingatlan eladó voltam és bizony màr az első alkalommal összejöttem az ingatlanos csajjal.Olyannyira,hogy egy pàr hét utàn hozta a baràtnőjét is,mert,mint kiderült biszex volt.Aztàn csoda màsfél évet töltöttünk el hàrmasban.A mai napig a legszebb élményeim közé tartozik.
2018. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!