Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a mindig lányokat kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a mindig lányokat kell sajnálni a szemét pasiktól? A pasik nem mehetnek át szemétségeken?

Figyelt kérdés

pl itt van ez:


[link]


jó, szemét az ilyen pasi. És mindig a pasik lehetnek a szemetek? Csak a nőket lehet megbántani, a pasikat sose?

Miért csak olyan meme-ket látok, ahol a nő az elszevnedő, a pasi meg soha?

Mit étezhet az olyan pasi, aki társkeresőn 40ből kap egy választ egy hónap alatt? Hogy ha esetleg valakivel beszélget napokig, majd az illető mindenféle figyelmeztetés nélkül törli magát? Hogy felregisztrál tinderre és senki nem matchel rá? Hogy a pasi csak annyit mond "én nem vagyok utazós fajta, max. belföldön" akkor a lánykától máris megkapja, hogy nem vagyunk egy hullámhosszon? Ezekre miért nincs idézet vagy meme?


2018. júl. 7. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Túl lett tolva a PC dolog. Az egyenlőség nevében a nőket kevesebb esetben lehet jogos kritikával illetni, míg a pasikat simán lehet ekézni. Tök jó példa ez az oldal is: A pasikat sokkal több esetben hozzák ki minden kérdésnél hibásnak, mint a nőket. A pasikat nem kell sajnálni, ők rinyálnak. Te is mindjárt megfogod kapni ezt a választ...
2018. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodtan sajnálhatod a pasikat is. Idézeteket is gyárthatsz.
2018. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Igazad van, kéne egy napot kijelölni, ami sajnálat ünnepe lehetne. Akkor rendesen meg lenne sajnálva mindenki.
2018. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem akadályoz meg benne, hogy gyárts hasonló hulladék tartalmat. Tiétek a net, mártírkodjatok, én leszarom mindkét oldalt.
2018. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

Én egy fikarcnyit nem szoktam sajnálni a lányokat semmiért. Hogy miért is? Egyszerű, mert mindig a nő választ és mindig ott van a lehetőség neki, hogy kilépjen és elég rövid időn belül találjon és összejöjjön valaki mással.

Megérteném, ha valaki akit nem akar teljesen ráerőszakolná magát és úgy láncolná magához, hogy nem tudna szabadulni. Csakhogy ilyen esetek nem igazán esnek meg. Tehát a legtöbb hasonló női rinya nem más mint a saját magának kevert szar felelősségének hárítása.


"Többszáz férfi próbálkozik, de azok nem tetszenek, aki meg tetszik az nem vesz észre..."

"Megcsaltam a párom egy buliban mert előtte elhanyagolt 2 napig, miért nem érti meg, hogy törődésre vágyom...?"

"Nincs senki aki komolyan éreklődne mert most is elhívott valaki akiről azt hittem csak barátkozni akar, de rám mozdult. Látszik, hogy minden férfi a farka után megy..."

"Volt százötven egyéjszakásom meg szexkapcsolatom, a mostani srác meg besértődött, hogy harmadik randin nem akarok ott aludni nála, de ez most komoly kapcsolat és nekem túl gyors a tempó. Látszik, hogy minden férfi csak a farka után megy..."

"5 éve vagyok szeretője egy férfinak akiről egy hete tudtam meg, hogy mégsem akar elválni a feleségétől. Szemét férfiak, hazudott és kihasznált..."

"Regisztráltam Tinderre (egy rakás mellkidobós képpel) és senki nem akar komolyat. Látszik, hogy minden férfi csak a farka után megy..."

"Az elsőre mindenben abszolút megfelelő férfiről a találkozón derült ki, hogy a fülcimpáján van néhány szőrpihe, miért nem találok megfelelő férfit?!"

"Minimálbért keresek és a férfi megsértődött, hogy azért utasítom el mert nincs kocsija, de nekem az fontos, hogy egy férfinak legyen"

"Jóval átlag felett keresek és csak olyan férfi jó aki minimum ennyit vagy többet keres."


Mindjárt hozok is egy lavórt, hogy telesírjam a hányattatott sorsuk miatt.

2018. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Jaguar... Szívemből szóltál!
2018. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem hallgattál még meg egy Drake számot se?:D
2018. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

#5 Leírtad a lényegét, annak, amit én is akartam.

Mellesleg a férfiak melóznak, hogy eltartsák a nőt is. Nekik nincs idejük egész nap az interneten lógni. A nők meg már rég nem a valóságban, hanem a szappanoperákban élnek, és azt várják el a férfiaktól, amit ott látnak. Meg hogy a kutyájuk legyen. Nem véletlen, hogy sokuk inkább kutyát tart, mert az még eltűri őket...

2018. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

"Mellesleg a férfiak melóznak, hogy eltartsák a nőt is."


Melyik univerzumban? A kis 200 ezres fizetésükkel?

2018. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de engem mindig felhúz picit, amikor csak nõkre vagy férfiakra kiélezett általánosításokat látok, ezen az oldalon is és akárhol. Tehát a linkelt insta-poszt ilyen formában nem váltott ki belõlem sajnálatot.

Habár lehet, hogy sokan azért éreznek így, mert a férfiak nagy részébe bele nevelték, hogy ne mutassák ki annyira az érzéseiket, ne szentimentáliskodjanak, inkább legyenek kemények, erõsek, ez a beidegzõdés náluk nevelésüktõl fogva. Gondolom azt sajnálják jobban, aki jobban sajnáltatja magát, arra figyelnek fel, aki “hangosabban sír”. Ez még lehet a különbség.

Én személyszerint sem nõket, sem férfiakat nem sajnálok általánosságba. Azokat sajnálom, akik hozzám közelálló személyek, legyen az férfi vagy nõ.

Na mindegy. Gyakorin mindig akadékoskodom, amikor látok ilyen nemi általánosításokat, mint pl. “mindig a nõket csalják meg”.

Nem állítom, hogy a “problémádra” az a megoldás, hogy a pasikat is sajnáljuk, hogy toljunk róluk is ilyen mártír posztokat. Inkább az lenne a megoldás, hogy ne általánosítsunk annyit egyik nemrõl se.

2018. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!