Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek ufónak és szánako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek ufónak és szánakoznak amikor elmondom, hogy nincs barátom? Hogyan reagáljak vissza?

Figyelt kérdés

1.5 éve nincs barátom és ez elég tudatos dolog a részemről. Én nagyon jól el vagyok egyedül,nem hiányzik senki az életemből. Viszont azt utálom,hogy mindig kérdezik tőlem,hogy na pasi? Van már pasi? És amikor elmondom,hogy nincs meg nem is kell akkor olyan fejeket vágnak ,hogy "te szegény szerencsétlen,biztos nem kellesz senkinek" ,aztán kérdések miért? miért nem? blbabla... vagy lezbikus vagy?

Miért nem tudják elgoadni,hogy nem mindenki akar kapcsolatot,hogy jobban érzem magam egyedül,hogy nekem nem való egy kapcsolat ,mert túl sok negatív mintát láttam ahol a férfi uralkodik a nő felett és a nőnek nincs bele szólása a dolgokba kb,saját magam is hasonló rab kapcsolatban voltam emiatt,és ezért totál kerülöm a férfiakat,de nem is hiányzik tényleg!!! Szóval milyen módon tudnám elérni,hogy végleg megértsék,hogy nem hináyzik? Hogy reagálhatnék normálisan? Akármit mondok érzem,hogy csak szánakoznak....nagyon idegesítő ez a része...lehet azt kellene hazudni,hogy van és akkor mindenki megnuyognda..


2018. júl. 8. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az működik, ha lesz@rom, hogy meg fog sértődni vagy bunkónak fog hinni az illető és határozottan megkérem, hogy a saját magánéletével foglalkozzon, ne az enyémmel.
2018. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
nyugi nem vagy egyedül. Sokan leragadtak primitív szinten, hogy mindenkinek párosodnia kell fajfenntartáshoz. Aki nem dug, az nem ember, meleg, pszicho, zakkant, asszociális...
2018. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ismerem ezt, mert az emberek nagy része idióta. Ne foglalkozz velük, én sem törődöm az ilyenek véleményével. Én annyit szoktam válaszolni erre, hogy a magánéletem privát szféra, nem tartozik másokra - aztán vigyorgok. :)
2018. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elmondod nekik, hogy te most jól elvagy így. A te dolgod és kész.
2018. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

"mert túl sok negatív mintát láttam ahol a férfi uralkodik a nő felett és a nőnek nincs bele szólása a dolgokba kb"


És ezeket a férfiakat ki választotta? Te nem a férfiaktól félsz, hanem a saját rossz választásodtól.

2018. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Miért kéne bármit visszareagálni? Nem értem.
2018. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Szánakoznak, mert ez egy rossz kifogás, magad mentegetése, miért nem ismerkedsz. Nem az állapotod miatt szánnak, hanem az odáig vezető út miatt.

Te épp belenyúltál valami szarba, de millió és egy pozitív példa van egy jó párkapcsolatra, plusz amit te összehordasz, az egy nettó hülyeség. Normális párkapcsolatban senki nem uralkodik egyrészt, másrészt az ember meg társas lény és ha ennyire bizonygatni akarod, hogy neked márpedig jó így, az pont az ellentétéről árulkodik. Ha valóban olyan nagyon leszarnád, letudnád egy "nincs most senki komolyabb a láthatáron" vagy hasonló dumával és nem feszegetnék a többiek se.

2018. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Hát egy kicsit tényleg lehet szánakozni rajtad. Kicsit gondolj bele: az emberek nem hülyék, látják vagy tudják, hogy sérülések miatt vagy ilyen. Ki az aki nem sajnál egy sérült embert? Elhiszem, hogy idegesít, de ezen nincs nagyon mit csodálkozni, hogy az emberek sajnálják, hogy még mindig azoknak a rossz dolgoknak iszod a levét. Meghatja őket a sztorid és a maguk suta módján próbálják kifejezni az együttérzésüket.

Amit te csinálsz az nem egy független, erős nő döntése. Ez egy menekülés. Nagyon érzéketlen embernek kell lenni ahhoz, hogy ne ébresszen benned szánalmat egy megbántott ember bezárkózása. Sok szerencsét kívánok neked az igazi megoldás megtalálásához.

2018. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na kezdjük ott,hogy ezt a részét senkinek nem szoktam ecsetelni. Annyit mondok mindig,hogy "igen még mindig nincs,de én jól vagyok így,nem hiányzik" ha tovább faggat és szánakozik akkor folyatom olyannal,hogy "Nem látom értelmét,nem hiányzik tényleg,felesleges az egész" De az a baj ezeket se tudják megérteni és időről időre újra felvetik a kérédést. Engem meg igen zavar,hogy szánakoznak és olyan mondatokat ejtenek el vagy gesztusokat,mintha akkora nagy probléma lenne,hogy nincs barátom. Mintha kevesebb lennék vagy selejtés. Holott ez egy döntés, hiszen tényleg lehetne könnyen barátom,mert azért kapok ajánlatokat utcán,neten,régi isemrősöktől,újaktól stb. De nincs rá igényem.

Az meg,hogy itt páran szánalmas és stb indoknak tartja azt,hogy a rossz minták miatt nem kell kapcsolat,hát sajnálom ezaz igazság,ez nem takarózás és nem nem fogok próbálkozni ez bizony így van,ha látod anyádat,nagymamádat,nővéredet a férfiak,férjük,pasijuk kihasználja,semmibe veszi és ezzel élsz együtt és neked ez a normális hiába nem akarom egyszerűen ezt vonzom be,ezt váltom ki a legszelídebb jámbor férfiból is,hogy így viselkedjen. Szóval ilyen kommenteket légyszi ne írjatok,hogy jaj azért próbáld meg,meg te vonzod be blabla nem köszi.

2018. júl. 8. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!