Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 31 éves férfi akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 31 éves férfi akarhat valamit egy 18 évestől?

Figyelt kérdés
Számtalanszor találkoztunk ha lefeküdni akarna már rég megtette volna szerintem. Elmondta tetszem neki meg megcsókolt. De nem tudom mit gondoljak. Nem vagyok buta tudom ezek nem szólnak egy életre vagy netán csak egy alkalmi kapcsolat kell neki.

2018. júl. 9. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
kategória rulez..
2018. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Na most akkor vagy tudod a választ, vagy mégiscsak buta vagy.
2018. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Hát "valamit" akarhat, más kérdés, hogy az csak szex. Egyébként egy 18 évestől ennél többet azért nehéz is elvárni, tekintve, hogy még talán le sem érettségizett.
2018. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
38%
szexet
2018. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

A fickó korosztályában a legtöbb nőnek gyereke, vagy gyerekei vannak, túl van több kapcsolaton, esetleg váláson, magyaràn mondva el vannak használva és le vannak lakva a nők.

Te még fiatal vagy, viszonylag kevés defekttel, utánfutó(k) nélkül, persze, hogy bejössz neki is! Szokj hozzá, hogy amíg fiatal vagy, 20-99-ig minden férfi próbálkozni fog nálad...

2018. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Egyértelmű mit akar. A saját kotrosztálya már túl van a dugjunk felelőtlenül bárkivel - korszakon, úgyhogy naiv tinilánykákra vadászik akikkel elhiteti hogy szerelmes , hogy aztán szűz punciba márthassa a farkát.
2018. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem vagy buta akkor tudod, hogy egy húszéves fiúval sem feltétlenül szól egy életre. Csináld azt, ami jól esik. Nem az életkortól függ, hogy mit akar egy férfi, hanem egyedül az ő saját vágyaitól.
2018. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekem apukám 30 volt mikor összejött egy 19 éves lánnyal, tőle született a hugom 8 éve. Nem mindig rossz szándékkal közelednek az idősebb férfiak a fiatal lányokhoz.
2018. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%

Kedves lepontozók, elárulnátok mi volt a baj a hozzászólásommal? Talán szidalmaznom kellett volna egy számomra tök ismeretlen embert és elhordanom mindenféle erkölcstelen, gaz csábítónak? A véleményemet továbbra is tartom: naivság azt hinni, hogy a harminc éves az csak lelketlenül dugni akar, bezzeg a vele egyívású az két év múlva megkéri a kezét és örökké tart majd a szerelem.

Ha dugni akar a kérdező akkor is mindegy hány éves a srác, ha az örök szerelemre vár akkor is. Sőt, idősebbel még több is az esélye.

2018. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 thinktank ***** válasza:

8-asnak igaza van, lehet ilyen is. de azért 10-ből 9 esetben szerintem csak szexet akar


34F

2018. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!