Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez önzőség? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez önzőség? Vagy ilyenkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy én jobban szeretek utazni, elmenni valahova, a párom nem nagyon. Pontosabban elmegyünk helyekre de csak városon belül, azon kívül még nem voltam vele sehol. Először mondtam neki, hogy én nem értem miért nem megy, hogy nem akar és mondta, hogy ő meg azt nem érti aki folyton menne. Végül mondtam, hogy én szívesen elmennék vele úgy hogy egy napra, az nem sok idő, de arra jó, hogy valami programot csináljunk. Végül ebbe valahogy belement, már tervezgettünk, hogy mi érdekelné őt is meg engem is. Szerintem ha megtalálom azt a programot ami érdekli őt is, meg ha egyszer elmegy velem és tetszik neki, akkor lehet jobban menne később is.

Szerintetek egy ilyennek biztos szakítás a vége? Igazából ha más bajom nincs vele, mert amúgy jól érzem vele magam és működik a kapcsolatunk, akkor nem hagynám el emiatt. Mit gondoltok, ha eljönne velem de főleg azért mert én mondtam neki, és miattam jön el, az önzőség részemről? Azt mondtam, hogy ha egyszer megpróbáljuk és nem tetszik, legfeljebb nem kell újra szóval nem akarom ráerőltetni de szeretném ha legalább egyszer megnézné milyen együtt elutazni valahova.

Munkája miatt kellett már utaznia, de elmondása szerint azt is nehezen bírta ki, meg azért ment, mert muszáj volt. (egy egy napos út volt az is) Én meg ezzel úgy vagyok, hogy bár az muszáj volt hisz munka, attól még ha amiatt megcsinálta, az én kedvemért is megtehetné. Legalább egyszer vagy kétszer.



2018. júl. 9. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem önzőség. Csak különböznek az igényeitek.
2018. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az önzőséget főleg arra értettem, hogy ha eljön velem a párom de főleg az én kedvemért.

Szerintetek arra van esély, hogy tetszik neki a dolog, és változni fog ilyen téren?

A másik, ami érdekelne, hogy ha csak ez nem egyezne, ti ezt szakító indoknak tartanátok vagy simán csak utaznátok másokkal vele meg a szokásos?

2018. júl. 9. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindannyian hozunk áldozatot a párunkért, feltéve ha szeretjük őt. Muszáj, hogy mindkét félnek meglegyen a boldogsága, mindkét félnek meglegyen az amire vágyik.


Ilyen esetben azt mondanám, hogy ha számára ez túl sok, akkro mondja azt, hogy menj nyugodtan másokkal.


De igen, változhat is a hozzáállása, még is csak ott lennél te is, és fognátok egymás kezét, romantika miegymás, azért az teljesen más.

Teljesen el is terelheted a figyelmét az egész utazásról ha ügyes vagy.


Szakító oknak ez azért kicsit kevés, inkább korai. Adj ennek esélyt és időt.

2018. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második választ! Emiatt még most biztos nem szakítanék vele, csak érdekelt, mások hogyan állnának hozzá.
2018. júl. 9. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel elmennék a barátnőmmel, ha nem lennék ilyen utazgatós akkor is, mert szeretek vele lenni, sőt imádok vele lenni, és az tökmindegy, hogy hol van vagy merre.
2018. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem járnék olyannal aki csak otthon szeret ülni, halál unalmas lehet egy idő után
2018. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!