Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudod kizárni a gondolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudod kizárni a gondolatot, hogy lehet egyszer megromlik a kapcsolatod? Tart ameddig tart vagy, hogy?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Néha nehezen, főleg hogy már túl vagyok három komoly kapcsolaton és bármilyen szépen indultak, mindnek vége lett előbb vagy utóbb, különböző okokból.


Nézd arról az oldalról a dolgot, hogy lehet, hogy vége lesz egyszer (ha szerencsétek van, nagyon sokára), de ha meg sem adod neki a lehetőséget, egy életet úgy élsz le, hogy az aggodalmaid miatt nem leszel boldog sohasem.

2018. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy felesleges aggódással és kombinálással maximum annyit érek el, hogy rontom az életminőségem és még a kapcsolatom minőségét is. Mit érnék vele? Alapból nehezen köteleződöm el, de nem úgy megyek bele egy kapcsolatba, hogy "úgyis vége lesz" vagy "lesz ami lesz nem érdekel", mert persze, hogy érdekel, de addig egyszerűen nem vagyok hajlandó kattogni, amíg nincs rá konkrét okom. Élvezem az együtt töltött időt, aztán majd ráérek aggódni, ha megjelennek a gondok vagy az arra utaló egyértelmű jelek. Még az is simán lehet, hogy én ábrándulok ki előbb, de ha szakítanak is velem, azt is túl fogom élni és fel fogok belőle állni, mint ahogy eddig mindenből, egy párkapcsolat vége korántsem az élet legnagyobb tragédiája a szememben, sokkal nagyobb traumákat is feldolgoztam már.
2018. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolok rá néha, és őszintén félek tőle nagyon.

Fiatal vagyok, 20 éves, 2 és fél éve van barátom, előtte azért csalódtam eleget (már amennyire ugye egy fiatal tud)

Nagyobb viták során mindig tartok a jövőnktől, vajon fog e működni.

A szakítástól meg rettegek.

Ő az első akivel együtt tervezzük a jövőt, lakásra gyűjtünk stb stb.

Nemtudom mi lenne ha vége lenne, nemtudnám más mellett elképzelni az életem, inkább elkezdenék kalandozni.

De remélem jól választottam és működő képes lesz minden.

2018. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az sem jó ha totál magabiztos vagy...

egy csepp aggódás természetes.


Azt gondoltam én is ha mindent megteszek teperek és küzdök,hogy minden stabil és jó legyen ez így marad majd....

Nem. Egy pillanat elég és ki csúsznak a dolgok a kezeink közül.

Nekünk 25-év után...Nem is értem ,hogyan.... /N

2018. júl. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nagyon sajnálom!


Sokszor, legalábbis én ezt tapasztalom, csak az egyik fél tesz meg mindent azért, hogy működjön. A másik talán belekényelmesedik, talán elkezd kifelé nézelődni, mert bármilyen jó az, ami otthon van, már unalmas.

2018. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen: minek agyaljak hülyeségeken és mérgezzem ezzel az amúgy tök jó kapcsolatomat? :)
2018. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!