Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért, vagyis mit érzek iránta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért, vagyis mit érzek iránta?

Figyelt kérdés

A társ keresést úgy élem meg, mint a lottót, vagy bejön vagy nem, a kapcsolat meg tart ameddig tart, ez a felektől függ.

Hamar lezárom, ha valaminek vége, tanulok belőle.

Viszont most magamat nem értem, nem tudok túl lépni valakin. Csak ismerkedtünk, testiség nem volt köztünk, nagyon jókat beszélgettünk, jól esett vele lenni. Elkoptunk egymás mellől valahogy. Egy ideig nagyon sokat gondoltam rá, aztán csak eszembe jutott párszor, de még így is többször, mint ahogy másokkal volt. Tegnap nem tudom mi lehetett velem, de sírógörcsöt kaptam, mert eszembe jutott, olyan hiányt érzek, amilyet eddig sose idegen felé. Ilyen érzésem csak családtag elvesztésekor volt utoljára. Ez mi, miért?


2018. júl. 11. 11:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
menszesz?
2018. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Beleszerettél.

Csak nem vagy hajlandó beismerni magadnak.

2018. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Előbb rakj rendet a fejedben,döntsd el hogy mit akarsz, és aszerint lépj... ha ennyire hiányzik, akkor keresd meg, vedd fel vele a kapcsolatot, találkozz vele, stb.
2018. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Beleszerettél. Beszélj vele, különben nagyon nehéz lesz túllépned rajta, mindig lezáratlan lesz a kapcsolatotok. Ha elutasít, még azzal is jobban jársz, mint a bizonytalansággal, hogy "mi lett volna, ha..."
2018. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De nem pár hét telt el, hónapok.


Tény, hogy minden közös perc mosolyt csal az arcomra, de fáj is

2018. júl. 11. 11:33
 6/19 anonim ***** válasza:

És hónapok után nem lehet beszélni valakivel? Ez így csak egyre rosszabb lesz.

Egyébként meg ezért kell tiszta vizet önteni a pohárba minél előbb, mert az idő nem oldja meg az ilyen helyzeteket.

2018. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kedves privatozó,


Nem lekoptatás történt, nem az irányítást vesztettem el, és nem az egom sérült. Azt se tudtam tegnapig, hogy ennyire hiányzik.


Kölcsönösen, csak úgy elkoptunk egymás mellől. Ha ismerkedek, akkor őszintén elmondom, ha nem, és én sem sértődök meg, ha visszautasítanak. Ezért mondom, lottó, vagy bejön vagy nem. Nem játszok nagyasszonyt, csak könnyen veszem, ha valami nem sikerül.

2018. júl. 11. 12:10
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, a szia hogy vagy ennyi idő után...
2018. júl. 11. 12:10
 9/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy "rég nem beszéltünk, mi van veled" működhet... vagy elhívás valamilyen programra, ahol nem csak kettesben lennétek... esetleg...
2018. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Te most férfi vagy nő vagy? Mert az indító kérdésből férfinek tünsz, a privátra adott válaszból meg nőre.

Most akkor melyik nemű vagy?

2018. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!