Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért, vagyis mit érzek iránta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért, vagyis mit érzek iránta?

Figyelt kérdés

A társ keresést úgy élem meg, mint a lottót, vagy bejön vagy nem, a kapcsolat meg tart ameddig tart, ez a felektől függ.

Hamar lezárom, ha valaminek vége, tanulok belőle.

Viszont most magamat nem értem, nem tudok túl lépni valakin. Csak ismerkedtünk, testiség nem volt köztünk, nagyon jókat beszélgettünk, jól esett vele lenni. Elkoptunk egymás mellől valahogy. Egy ideig nagyon sokat gondoltam rá, aztán csak eszembe jutott párszor, de még így is többször, mint ahogy másokkal volt. Tegnap nem tudom mi lehetett velem, de sírógörcsöt kaptam, mert eszembe jutott, olyan hiányt érzek, amilyet eddig sose idegen felé. Ilyen érzésem csak családtag elvesztésekor volt utoljára. Ez mi, miért?


2018. júl. 11. 11:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Részlet kérdés, de nő
2018. júl. 11. 12:36
 12/19 anonim ***** válasza:
Elérte és megérintette a lelkedet, ezért nem tudsz tovább lépni. Ritka az ilyen, ezért szerintem sosem fogsz igazán túllépni rajta.
2018. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Félelmetes érzés.
2018. júl. 11. 12:53
 14/19 anonim ***** válasza:

Beleszerettél.

Először magadban tisztázd az érzéseidet, ne félj tőlük, aztán vedd fel vele újra a kapcsolatot.

2018. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem akarok izé lenni, de csak van oka, amiért ő is annyiba hagyta. Ha kb. idegen, akkor nem szerelem, csak hiányzik valaki az életedből. Mennyi idősek vagytok? Szerintem a róla alkotott képedbe vagy "szerelmes".

Én rendbe tenném magam és elfelejteném, ha már eddig is tudtam élni nélküle, hogy hónapok teltek el.

2018. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Az tiszta, hogy valójában nagyon hiányzik. Jól esne hozzá bújni, beszélgetni egy jót, és sétálni.....


Írni neki? És ha tárgytalan nála. Vagy csak azt hiszi számárnak nézem, pedig nem

2018. júl. 11. 13:33
 17/19 anonim ***** válasza:
A helyében én értékelném az őszinteséget.
2018. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Írhatsz neki, de számolj azzal is, hogy lett valakije. Én is értékelem az őszinteséget, de ha valakivel így elaradunk, azután nem pörgök az illetőn tovább és másfelé nézek.
2018. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Munkahelyet váltottam. Tényleg nagyon fáradt voltam, ezért maradt annyiban.

És mivel elakadt a beszélgetés, tény nem is nagyon vagyok aktív, mostanában sem, lehet letett rólam. Párszor próbáltunk kommunikálni, de akadt, terhelt voltam, és nem maradt rá erőm. Ezért.

2018. júl. 11. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!