Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belevágnál? Szerinted igazuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belevágnál? Szerinted igazuk van? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A helyet az,hogy volt 1 barátom,életem első igazi szerelme. 4 és fél évig jártunk,de sajnos elveszítettem Őt egy autóbalesetben. Több,mint 7 évig nem volt újra barátom,de gondolom ezt megértitek....A fiúról tudni kell,hogy örökbe fogadták Őt is,és a testvérét,de 8 éves korukban,az "új szüleik" elváltak,így Ők is külön kerültek. Utána nem is látták egymást,mert az "anyjuk" eltiltotta Őket egymástól,és nagyon messze kerültek egymástól,költözés miatt. Nos pár hónappal ezelőtt,megismerkedtem egy fiúval,aki nagyon kedves,meg minden ami kell...DE kiderült,hogy Ő a fiúnak a testvére...Anyum azt mondja,hogy én úgy se fogok mást úgy szeretni,mint az első barátomat,és csak azért tetszik nekem ez a fiú,mert a volt barátom testvére. Részben igaza van,de én szeretnék újra boldog lenni,de a fiúnak is vannak gátlásai,a testvére miatt...szóval,hogy majd hozzá akarom hasonlítgatni. Nagyon boldog voltam,és Ő is,amíg ki nem derült ez-az egész,de nem lehetek ilyen szerencsétlen. Szerintetek mit csináljak?
2010. jún. 18. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan legyetek egymással boldogok!
2010. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt mondod,hogy mielőtt kiderült volna,hogy a testvére,boldogok voltatok.Akkor ezentúl miért nem lehetnétek azok?Ne hagyd h ez közétek álljon.Ezt a sráccal kellenne megbeszéljétek.És sztem nem csak azért tetszik,mert a testvére a volt barátodnak,elvégre már az elején tetszett,mikor még nem tudtál erről.Remélem sikerül megoldani:)
2010. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy szép történet(meglepődtem magamon, hogy ezt mondom). Meggyászoltad rendesen. Sok szerencsét, legyetek boldogok.
2010. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát igen,csak,hogy most mindenki ezzel támad,hogy "biztos azért tetszik,mert a testvére" és senki nem hisz nekem,és így lassan én is elhiszem,amit nekem mondanak.
2010. jún. 18. 12:29
 5/9 anonim ***** válasza:

"...Anyum azt mondja,hogy én úgy se fogok mást úgy szeretni,mint az első "


Bocs, de szerintem ne hallgass anyukádra, mert nem ad jó tanácsokat. Kezdem megérteni, hogy a fiatalabbak miért itt tesznek fel ilyen kérdéseket....

2010. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De nem csak anyum mondja ezt,hanem mindenki. Tényleg Ő volt a mindenem,de szeretnék már tovább lépni...
2010. jún. 18. 12:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? 7 éve nem volt senkid és ez sem elég nekik?

Nagyon-nagyon sajnállak, de tényleg. Ne halgass rájuk, ne kérdezd a véleményüket! Biztos jót akarnak, csak nem jól.

2010. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor lépj tovább és ne törődj azzal h a többiek mit mondanak.Majd ha látják h boldogok vagytok lenyugszanak.A második voltam:D
2010. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok. Köszi a válaszokat! Egyébként azt még nem írtam,hogy ikertestvérek....szóval volt 1 gyanúm,hogy a tesója...
2010. jún. 18. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!