Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat tőlem a kollégám? (kicsit hosszú! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fiatal lányként nemrég kerültem be a legelső munkahelyemre. Egy kis csapat tagjaként dolgozom. A kollégáim közül a legtöbben nagyon kedvesek és segítőkészek velem, együtt szoktuk tölteni az ebédszünetet is, de munkaidőn kívül még nem találkoztam velük, egyelőre nem sikerült maradéktalanul beilleszkednem. Ők már régóta együtt dolgoznak.


Van közöttük egy férfi, körülbelül az apámmal lehet egykorú, szóval olyan 45 év körüli. Egy ideje feltűnt, hogy többet van körülöttem, mint a többiek: nem megy el mellettem szó nélkül, folyton beszélgetést kezdeményez, süteményt hozott nekem, amit ő készített. A Facebookon is bejelölt, habár ott nem kommunikálunk. Szimpatikus nekem, lassan barátinak tekintem (vagyis, tekintettem volna a kapcsolatunkat), de a legjobb barátnőm szerint ő többet szeretne tőlem. Én ebben nem vagyok olyan biztos. Nincs sok tapasztalatom párkapcsolatok terén, egy-két komolyabb kapcsolatom volt még csak, a barátnőm pedig mindenbe szeret többet belelátni. Ám ahogy minden nap felhozza ezt a témát (hogy tudakoljam meg, szingli-e ez a férfi, meg, hogy nem is olyan öreg meg csúnya... ), lassan belém beszéli azt, ami nincs is ott.


Nem tudom... Nektek mi a véleményetek erről? Szerintetek ezek alapján nyitott lenne bármire is velem? Ha igen, hogyan adjam még időben és finoman a tudtára, hogy bár nincs most senkim, nekem nem ő kell? Mi a véleményetek az ilyen szituációkról úgy általában?


Előre is köszönöm a(z értelmes) válaszokat!


2018. júl. 12. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
26%

[link]

Ezt.

2018. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Legyél vele kedves, normális, de ne küldj semmilyen jelet. Ha meg randira hív akkor leoffolod, ilyen egyszerű.
2018. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NDSM ***** válasza:
Ha zavar az egész szituáció, akkor lépj! Hozd szóba a témát és megtudod a választ! Egy értelmes beszélgetés sokat tud segíteni!
2018. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!