Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyivel másabb egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel másabb egy olyan férfival együtt lenni, akinek még nem volt párja, mint olyannal akinek már több párkapcsolata volt?

Figyelt kérdés
Vannak lényegi különbségek vagy csak személyfüggő?
2018. júl. 14. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Talán személyiségfüggő is, de nekem volt egy exem, akinek én voltam az első. Nagyon érezhető volt a kapcsolatunkon, hogy én már túl vagyok egy több mint tíz éves kapcsolaton, házépítésen, ő pedig édesanyjával élt még akkor is, pedig már elmúlt harminc éves. Bizonyos dolgokban nagyon éretlen volt. De tetszett, hogy velem tapasztalja meg a szexualitást és ennek megfelelően nagyon aktív és érdeklődő :D
2018. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyilván vannak különbségek, de ez akár érdekes és szórakoztató(kedves) is lehet.
2018. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem meg jobb olyannal, aki nem úgy tekint egy párkapcsolatra mint egy futószalagon érkező dologra, ha nem sikerül, akkor jön a másik, az ilyen ember már nem törekszik arra, hogy megismerje igazán a másikat, mert már belefáradt a partnercserékbe, így jóval unalmasabb a hozzáállása.
2018. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A férjemnek még csókban is én vagyok az első... 😊 Az első 2 év nehezebb volt, meg kellett “tanítani” kommunikálni. Aztán belejött, már 10 éve házasok vagyunk és nem kívánhatnék jobb társat magamnak.
2018. júl. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!