Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatlan vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlan vagyok vagy csak kezdek megbolondulni?

Figyelt kérdés

22 éves csaj vagyok.

Eddig egyetlen egy kapcsolatom volt. Az 6 évig tartott.

Fél éve nincs senkim. Ismerkedtem, de egyik sráccal sem alakult ki érzelem.

Egyre többször gondolok rá, mi lesz ha megismerkedem egy olyan férfivel akivel komolyabb a helyzet.

Már most pánikolok, hogy nincs randi tapasztalatom sem.... meg konkrétan semmi romantikus elképzelesem sincs mi hogyan megy...

Úgy érezem magam, mint egy 15 éves tini aki most kezdi a fiúzást.

(Mondjuk valamennyire igaz is, mert nem vagyok a pasifaló)

Illetve nagyon könnyen zavarba tudnak hozni. (Elég csak egy kedves szó és már olyan piros leszek, mint egy paradicsom)

Ezt le lehet kűzdeni?


2018. júl. 15. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá ennyire. Az úgy is jön magától. Addig meg olvas el pár könyvet az emberi kapcsolatokról.
2018. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Fél éve vagy egyedül, és “egyik sráccal” sem alakult ki érzelem? Szegény nők, de nehéz nekik 👹
2018. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NDSM ***** válasza:
A legfontosabb, hogy ne idegeskedj rajta. Nyugalom, mert amikor találsz valakit ő benne is sok a kérdés, a bizonytalanság. Az élet majd hozza magával. Ha pedig fel akarsz készülni (ELMÉLETBEN9 akkor olvass el néhány könyvet a témáról, esetleg nézz meg néhány videót!
2018. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!