Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes nők hogy képesek egyéjsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők hogy képesek egyéjszakás kalandba belemenni?

Figyelt kérdés
Nem ítélkezésként kérdezem, mindenki azt csinál, amit akar. Inkább az érdekel, hogy nem félnek attól, hogy rossz lesz? Hogy nem fogják élvezni, sőt, fájni fog? Hogy a férfi önző lesz és ők semmit nem nyernek az aktusból? Feltételezem a legtöbb nő a szex élvezete miatt megy bele, de nem félnek, hogy pont ez kimarad az egészből és csak kihasználják őket a férfiak?
2018. júl. 15. 19:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az izgalom, a kockázat. Ahogy írod nem az van, hogy a harmonikus szex a cél és félelem attól, hogy esetleg nem az lesz. Akiben ez forog az nem fog így ismerkedni, hanem lassan.


Van az ismerkedésnek egy intenzitása.


(ja és ez a kihasználás ez egy szörnyű szó. szerintem ezt szedd ki a szótáradból, ez csak megkeserítő).

2018. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

Az egyejszakasnal minden lenyeg, kiveve az elvezetet, mert ugyebar a minoseg az erzelemmel kezdodik, a minosegi szex meg attol lesz minosegi, hogy egymasba habarodik a ket fel.

Ennek hianyaban csak a kielegules szamit, ami nem egyenes aranyos a minoseggel. Inkabb ez csak olyan....hmm....pontosan tudjak, hogy nem lesz kielegito, de megis belemennek, tudjak azt is, hogy el sem elveznek a vegen, de belemennek.....logika 0.

Ne fejtegesd ezt.

Csinaljak es kesz. Ez olyan mint az X az X azert X mert X.

2018. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Rossz bármikor lehet és nem csak a nő számára, hanem a férfi számára is, de tulajdonképpen az egész attól függ, hogy mennyire válogattad meg azt, hogy kivel bújsz az ágyba. Attól, hogy kaland még lehet előtte beszélgetni, flörtölni egymással, amiből azért általában eldől, hogy szimpatikus-e az illető vagy sem. Innentől, ha megvan a kellő vágy akkor talán kisebb az esélye annak, hogy rossz legyen. Nyilvánvalóan leginkább attól függ, hogy milyen ember a másik és mennyire képes tisztelni a másikat ilyen helyzetben és mennyire normális az illető felek szexuális intelligenciája.


"Hogy a férfi önző lesz és ők semmit nem nyernek az aktusból?"


Az ilyet nem szokás férfinak nevezni az én mércém szerint.

2018. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen kalandokba résztvevőkkel beszélgettem már. Nem egy mondta, reggel felébredt és kérdezte magától, mi a fenét keresek én itt? Össze kapva cuccait lelép.
2018. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem (!!!!) ritkább az, hogy a szex élvezetéért mennek bele, mert bár persze, ez bármikor előfordulhat, de azért nőként úgy vélem (és ismerve az orgazmusképtelenség és az orgazmus elérésének nehézségei c. statisztikákat), hogy nem igazán számítanak jó szexre, én legalábbis sosem számítottam egyéjszakás kalandnál orgazmusra.


Engem speciel mindig az izgalom, az új partner megismerése, a vonzalom sarkallt a dologra, leginkább egyébként még tiniként, amikor úgy gondoltam, attól értékes egy nő, ha dugni akarják, és én márpedig értékes akartam lenni. Sokan ebből nem nőnek ki, én kinőttem, már tudom, hogy nem ettől függ egy nő "értéke", és nem is ez az egyértelmű mércéje annak, ki mennyire kelendő vagy "jó nő", de azért amíg önbecsülésem kb semmi nem volt, igenis okozott boldogságot és megelégedést, hogy valakinek kellettem.


Nem éreztem soha kihasználásnak amúgy, még akkor sem, ha simán csak ürítettek belém mint egy zokniba kb, mert ez két emberen múlik. Mindenki tudja, hogy ha aznap ismertük meg egymást és este dugunk, abból kisebb eséllyel lesz folytatás, főleg, ha az este egyik pontján sem cseréltünk elérhetőséget és csak annyit tudunk egymásról hogy ő Jani én meg Juli vagyok. (fiktív nevek, ha esetleg :D csak szemléltetés gyanánt)


Engem is értek persze kellemes meglepetések, nem azt mondom, de alapvetően nem a szex minősége volt sosem a cél. Inkább az érzés, ami ezzel járt, hogy ott és akkor, azokban a röpke órákban én voltam a sztár, akiért az adott pasi döglött, és bármit megtett volna a kedvemért, csak hogy ágyba vihessen. Ez egyszerre volt hízelgő és önbizalomnövelő, még akkor is, ha mondjuk fél perc alatt elsült, és egyébként utána én le is voltam már tojva.

2018. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Ez a kérdés engem is foglalkoztat.

Lehet én vagyok béna, de nekem tök semleges olykor ciki volt az aktus. Sosem voltam orgazmus közelében sem. Így én nem értem ebben mit nyer nő (márha nem csak én vagyok ennyire béna).

2018. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Úgy, hogy egyes nők nem olyanok, mint az összes nő, hatalmas különbség van szerencsére nők között is, egyik frigid, prűd, másik a végletekig szexőrült. Volt barátnőm, aki elég rendesen bevezetett, milyennek kellene lennie az összes nőnél a szexnek. És volt olyan is, aki szegény képtelen volt elérni bármilyen orgazmust is, dolgozhatott rajta az ember egy fél éjszakát. Az utóbbi mesélte, hogy volt egy testépítő triatlonos pasassal, akinél kb már csak egy 380v-os villanymotor tudta volna jobban csinálni, és még nála se volt orgazmusa.

Vannak, akiket hajt az újdonság varázsa, és van, aki végletekig férfigyűlölő lesz a sikertelenségei miatt.

Hatalmas különbségek.

2018. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Jó olvasni a sok szakértő válaszát, tapasztalat meg nulla :D
2018. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Van különbség egyéjszakás és egyéjszakás közt is. Ha valaki random elmegy egy szórakozóhelyről egy sráccal, akkor tényleg fenn állhatnak az általad leírtak. De ha beszélgetnek előtte, és ha jól sikerül a randi, utána lefekszenek, úgy már nem olyan rizikós.


Sose mennék bele az első esetbe, de a második egyáltalán nem rossz, csak jól kell válogatni.

2018. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Heteske ha szerinted attól lesz egy nőnek orgazmusa, hogy növeled a dugattyú teljesítményét akkor még nem képzett ki eléggé a szexfenomén kedvesed.
2018. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!