Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes nők hogy képesek egyéjsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők hogy képesek egyéjszakás kalandba belemenni?

Figyelt kérdés
Nem ítélkezésként kérdezem, mindenki azt csinál, amit akar. Inkább az érdekel, hogy nem félnek attól, hogy rossz lesz? Hogy nem fogják élvezni, sőt, fájni fog? Hogy a férfi önző lesz és ők semmit nem nyernek az aktusból? Feltételezem a legtöbb nő a szex élvezete miatt megy bele, de nem félnek, hogy pont ez kimarad az egészből és csak kihasználják őket a férfiak?
2018. júl. 15. 19:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9-es személyében végre egy értelmes válasz.
2018. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Bár én ennek a dolognak nem vagyok közvetlen jártasa férfiként és nem is igazán szeretnék az lenni. De ismerek néhány ilyen nőt. Róluk körülbelül szintén azt tudom elmondani mint az 5-ös önmagáról. "Sérültek" és ebbe menekülnek. Megbánják és igazából nem is jó nekik hosszútávon, de csinálják, mert ezzel tuningoljál kicsit magukat. Sok tini meg csak így akar nagylány lenni.

Annak ellenére, hogy engem nem vonz ez a fajta emberi kontakt, összesodort már a szél néhány ilyen nővel. Tudtam róluk, hogy nagyjából miként élnek, volt akivel beszélgettem, volt akiről csak a partnere mesélt nekem. Hosszútávon kiégnek. Főleg egy önmagát kereső 18 éves lányka lelkének nem okoz örökre szóló örömet, amikor egy ilyen kósza numerában áll meg a szüzessége vagy körülbelül ennyire kell csak a férfiaknak.


Persze biztosan vannak nők akik adott esetben élvezik az ilyet, de nem hiszem, hogy ez a jellemző. Vagyis nem ezt látom.

2018. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Elég sok nőnek vannak érdekes kalandjai élete során.

Ezzel úgy semmi bajom. Így idősebben azt is látom, jó párba lelki gondokat okoz később. Néha, családit is, mint amit ép hallottam a hétvégén.

Anyuka a 16 éves lányát nevelni akarta, nem tetszett neki, hogy 35 éves férfivel jár a lányka. A lány meg kikérte magának elég hangosan, hogy olyan anya, aki fiatalon végig cumizta a fél várost, ne akarja megmondani mit tegyen.

Nekem csak az a rejtély, miért várnak a nők tiszteletet maguknak??

2018. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Nekem csak az a rejtély, miért várnak a nők tiszteletet maguknak??"


Igen, ez bennem is megfogalmazódott már. Tiszteljem annyira, hogy férfiként alázkodjak meg és tradicionális módon udvaroljak is. Legyek lenyűgöző, kedves, udvarias, hordozzam a tenyeremen... akármik. Mert ő nő én meg lovagias férfi vagyok.

És közben ne jusson eszembe, hogy valószínűleg ő is olyan mint az előző 10-ből 8, hogy 22 éves, de már nem elég egy keze megszámolni a farkakat amikkel dolga volt.


És akkor vedd komolyan, nézz rá fel, lásd benne a nőt, tiszteld, akard gyermekeid anyjának, vedd feleségül, írasd rá a házat...

Természetesen akik, csak egyszer megdugták azok ezt mind teljesítették és éreztették vele női mivoltát.


Valahogy el kellene már dönteni, hogy akkor most ők nők a természet adta minden nőiességükkel együtt, gyengébbek, megérdemlik, hogy felnézzünk rájuk és eképpen is viselkednek. Vagy semmi ilyen megkülönböztetés nincs, nem kell ide udvarlás meg fehér ruhában oltár elé rohangálás, hanem irány a szoba, bugyi le aztán had menjenek a dolgok.

És akkor nincs az, hogy egyik rhibanc, másik nem, de mégiscsak, de nem, mert ő példás családanya.

2018. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14, egyfelől megértelek. Másfelől meg nem. A férfiakra a promiszkuitás sokkal inkább jellemző. Nekem nőként nem kéne azon aggódnom, hogy előttem már hány nőn végigment? Miért higgyem el neki, hogy velem más lesz, nálam megállapodik?

Másik. Sok lánynak az önbecsülése a béka fene alatt van, és így próbálja magát tunningolni. Előbb utóbb rájön, hogy nem a legjobb módja, és észhez tér. Akkor ő már nem érdemli meg a normális, boldog kapcsolatot, mert fiatalon volt egy zűrösebb időszaka? (És itt most csak 1-2 kalandra gondolok, hiszen a hozzád hasonlóaknak általában már az is sok)


Én 25 éves koromig voltam szűz. Elmondanám, hogy a legtöbb férfiben ez azt a gondolatot vetette fel, hogy valami biztosan nem stimmel, minimum leszbi vagyok vagy sérült. Pedig csak arról volt szó, hogy vagy a link alakok próbálkoztak nálam, vagy az a számszerint kettő, normális akivel nem volt meg a kémia. Tehát az is sérült aki kalandozik és az is aki vár?


Amúgy a férjem volt az első párom és a válás után én is belevetettem magam egy egyéjszakásba (ami végülis csak petting volt), utána pedig egy szex kapcsolatba. (beleszerettem, másfél évig tartott és én vetettem neki véget) Soha többé egyiket sem. De nem szégyellem magam ezek miatt. És igenis, továbbra is értékes, normális nő vagyok, és ha még lesz valakim egyszer, az egy normális kapcsolat lesz, ahol értékelnek. Mert emberileg nem változtam attól, ami a válásom után történt, összesen még így is kevesebb férfi fordult meg az életemben mint egy mai átlagos tininek. Az emberi értékeket nem ez határozza meg, hacsak nem életvitelszerűen csinálja valaki.

2018. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15 A te eseted számomra több oldalról más. Te már a kezdetek kezdetén megpróbáltál normális kapcsolatot kialakítani, a szüzességedet is úgy és olyannal elveszíteni amilyen módon szerintem emberi szinten normális dolog megtenni. Másrészt az egyéjszakást és a szexkapcsolatot is ezek után, egy házasság után, felnőtt fejjel csináltad. Azt hiszem erre senkinek nem lehet egyetlen rossz szava sem. Nem te és a hozzád hasonlók csinálnak viccet a nőkből.

Azok a férfiak akik a 25 éves szüzességedet valami agybajnak tudták be, véleményem szerint nem éppen különbek attól a viselkedéstől mint amiről női részről most beszélünk.


Itt nem a te eseted az ami szembemegy a nőktől "elvárt" és a nőkkel szemben támasztott ideális elvárásoknak. Számomra ami túlmegy a normális nőies viselkedésen az nem ez.

Az a gond, hogy nincs elég időm leíni itt azokat az eseteket amik megalapozzák azt a véleményt amit fentebb írtam. Nagy általánosságban viszont az a helyzet, hogy szerintem nem a te példád van többségben. 25 évesen manapság nem nagyon vannak szűz nők, legalábbis olyan okok miatt mint te voltál szerinten igencsak kevesen. 25 évesen szerintem többen vannak túl három egyéjszakáson vagy dugocimborán mint ahányan azért szüzek, mert nem találtak normális férfit.


Azt hiszem ezen az oldalon nem sok értelme van ezt a témát feszegetni. A lényeg az, hogy szerintem nem éppen van összhangban az a mértékű tisztelet a nők részéről amit elvárnak magukkal szemben, mint amire rászolgálnak azzal a viselkedéssel amit látni lehet tőlük.


És, hogy ne legyek egyoldalú. Azt is aláírom, hogy a férfiak jelentős része sem úgy viselkedik mint amit a nők valahol legbelül férfias viselkedésnek tudnak be. (Lásd azokat akiknek a 25 éves szüzességed egyenlő volt azzal, hogy sérült vagy.)

2018. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!