Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem valtoztatja meg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem valtoztatja meg, ha már van barátja?

Figyelt kérdés

Facebookon az van kiírva hogy egyedülálló, miközben már együtt jár valakivel, mégha friss is a dolog, de már ki lett mondva.

Miért nem változtatja meg?

Tudom h tini kategóriának tűnik, de felnőttek vagyunk már nagyon rég.


Illetve igen, sokat lóg facebookon, egész sokat posztol, likeol dolgokat. Tehát az nem lenne igaz, h nem használja.

Miért lehet ez? Még nem érzi biztosnak a dolgot?

Azt megérzem ha nem írja oda h kapcsolatban xy-nal, de legalább levenné azt h szingli...

Szerintetek?



2018. júl. 16. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Nem akar felvállalni, még keresi a számára megfelelőt és te csak pótlék vagy csak nem tűnik fel.

Ha igazán komolyan venné az egészet akkor igazad van, egyből megváltoztatta volna a kapcsolati státuszát már csak abból is kiindulva, hogy sokat lóg facen és posztolgat aminek ugye egyetlen célja, hogy mások is lássák azokat a bölcsességeket vagy hülyeségeket ami nekünk tetszik.

2018. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez olyan dolog, hogy van akit nem érdekli az, hogy kint van hogy egyedülálló, mégis van párja. Én is sok ilyet ismerek. Lehet azért is, mert nem érzi biztosnak a dolgot, vagy mert attól függetlenül szeretné, ha ráírnának...nem értem annyira én sem, mert habár nekem és a páromnak sincs még annyi sem kirakva, hogy kapcsolatban, de azt mindketten leszedtük, hogy "egyedülálló".
2018. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

2#

Nekem sincs kirakva semmi, nem is volt. Ez így szerintem rendben van. Bár én nem is használom annyit.

De neki ki van téve h egyedülálló, pedig már nem az. Ez engem zavar.

2018. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
*zavarna
2018. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Érdekes, én is szerelmes voltam egy osztálytársamba (sosem volt köztünk semmi, nem rajtam múlott), sulinak vége lett, messzire költözött, eltelt 3 év, ekkor Facebookon a csaj:

-Kikapcsolta a chatet...

-Elrejtette a képeit...

-Elrejtette az ismerőseit...

-Törölt az ismerősei közül...

(Eltelt 6 év, ekkor derült ki hogy van barátja.)

-Már nem igazolt vissza ismerősnek.

-Elrejtette az adatlap információit (vagyis ismeretlenként semmit sem látni).

-Nem válaszol az üzenetekre...

-Teljesen letiltott!


Hogy miért?! - Mindketten tudjuk, hogy VÉLETLENÜL össze fogunk mi még futni... na azt hogy dumálja ki? :)

27/F

2018. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy a párja nem akarja, vagy őt nem érdekli ennyire. Egy kapcsolat két emberről szól, ez is kompromisszum.

Nálunk pl. fél év után került ki, párom nem akarta hogy az ismerősök rajtam csámcsogjanak.

2018. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
5- ös, nem akarlak elkeserìteni, de ha össze is futtok , akkor is a barátjával lesz. Szerintem zárd le...
2018. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokat lógok facebook-on, mégis értelmetlennek tartom, hogy neki ugorjak változtatni a kapcsolati sztátuszomat, főleg ha friss kapcsolatról van szó.

Elég szánalmasnak tartom az olyant, hogy sok embernél ez van: megváltoztatják, aztán a következő hónapban/évben ismét egyedülálló. Inkább nem akasztom mások orrára, mert csak nevetségessé tenném magam. Elég bizonytalannak látom a párkapcsolatokat, már az elején nem tudhatom, hogy örökké fog-e tartani, ez az igazság. Kár röhögtetnem magam azzal, hogy évente/havonta változtatom.

Azt megértem, ha valaki közzé teszi több éves párkapcsolatát, vagy házasságát.

Ha már nem vagy álomvilágban élő tini, akkor gondolhatnál arra, hogy friss kapcsolatról még nem lehet tudni, hogy mennyire tartós, kár világgá kürtölni.

Nem az a legfontosabb a kapcsolatban, hogy facebook-on mutogassam, hogy "mekkora nagy szerelmi életem van".



"Azt megérzem ha nem írja oda h kapcsolatban xy-nal, de legalább levenné azt h szingli..."


Talán nem tud róla, hogy le lehet azt venni? Pl. ezt én sem tudtam.

2018. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dedó a köbön.

Ha sokat is lóg a fb-on, akkor sem köteles változtatgatni a kapcsolati státuszát. Lehet, hogy a fb ezen részével egyáltalán nem foglalkozik, mert nem is érdekli. A magánéletét megtartja magának, függetlenül attól, hogy néha lájkol egy sütireceptet... Pofám leszakad az ilyen first world problem típusú kérdésektől. Nevetséges.

2018. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!