Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elérte, hogy megcsaljam vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elérte, hogy megcsaljam vele a párom, és most nem is érdeklem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz helyzetbe kerültem, amiben szeretném a segítségeteket kérni. Van egy 4 éves kapcsolatom, amiben nagyon sok kellemetlenség ért, a párom a fejemhez vágta, hogy nem szeret, egy éve kb heti szinten kidob és utána visszakönyörgi magát, elfogyott miatta az összes önbecsülésem, amúgy is áldozattípus vagyok sajnos, szóval rendesen tönkrementem. Ez persze nem kifogás arra, amit a következőkben írok, csak elengedhetetlen a teljes képhez. Kb másfél éve megismertem egy srácot, aki párom teljes ellentéte, körülbelül fél éve beszélgetek vele, nagyon vonzódni kezdtünk egymáshoz. Én az utóbbi fél évben görcsösen kerültem a találkozást, nem is akartam tőle semmit, hiszen párom van, és soha nem csaltam meg senkit. Azonban múlt hétvégén, miután barátom megint “ kidobott “ fél napra, hogy “ észhez térjek “, elpattant az agyamban valami, és sajnos csókolóztam meg pettingeltem a másik sráccal. Nagyon gyökérnek és szemétnek érzem magam, bűntudatom is van, hiszen soha nem tettem ilyet előtte, ezt tetézi az is, hogy a másik srác azóta le se sz*r, nem keres vagy csak nagyon általános témákkal, én meg egyre kevésbé tudom, hogy mit csináljak. Én vagyok a szemét, nem kellett volna hagynom, hogy tovább erősködjön, és az erősködésnek sem lett volna szabad engednem. Ti mit tennétek? Mit csináljak? Az sajnos ki van zárva, hogy elmondjam a barátomnak, mert sajnos a másik srác egy magasabb beosztású kollégája, csak nem egy helyen dolgoznak, de ezer százalék, hogy óriási balhé lenne belőle. 23/L és mindkét srác 25/F
2018. júl. 17. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Felelősséget kellene vállalnod az életed alakulásáért, a tetteidért és azért, ami történik veled. Pingponglabdaként éled a mindennapokat, ki-bedobnak lakásból ágyba, mintha tehetetlen rongyzsák lennél. Ébresztő!


Mit tegyél? Ne legyél párkapcsolatban! Alakítsd ki az önálló felnőtt életed, húzd meg a határaidat, és akkor kezdj párkapcsolatba, ha arra egészséges lelki keretek között képes vagy!


N34

2018. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Szedd össze magad! Ha rongyként viselkedsz, rongyként is fognak használni. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod! A barátod kidobott, így amikor a másik férfival voltál, épp nem voltál kapcsolatban. Azt javaslom, adj magadnak néhány hónapot egyedül! Gondold át, mit akarsz az életben, milyennek képzelsz el egy párkapcsolatot. Ha megtaláltad a válaszokat, cselekedj azoknak megfelelően!
2018. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vond le a konklúziókat és hagyd mind2 srácot. Aztán fejlődj, javíts az önismereteden és építsd fel a SAJÁT életedet.
2018. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatod, nem kapcsolat az alapján, amit írtál.

Az egészet lezárni, kicsit helyre jönni és keresni egy neked való párt.

2018. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Igazából nem neked csinálni, hanem a barátodnak két akkor büdös pofont leosztani hogy az ajtót is átszakítsa a neki csattanó teszed... és hogy miért kée ez a brutalitás? Mert akkor "talán" észbe kapnál hogy az életed egy egyhelyben álló toporgás, egy férfi mellett, ahol semmi keresni valód nincs.


Bár így az írásod alapján akkora rongy lehetsz, hogy lehet a végén a módszer visszafele sülne el és véresen kusznál a párod lába elé, hogy rugdosson meg még, punciba szereted a legjobban, meg a korbács is finom lesz neked... hmmmm. El is képzeltelek véresen könyörögve, hogy alázanak csak mert ezt szereted. :)


Amíg te nem jösz rá hogy ez nem élet addig az lesz a legfőbb kérdésed hogyan simítsd el a dolgokat. Technikailag nem csaltad meg a párod. De a vicc az hogy ekkor is más lábtörlője voltál nem pedig a saját döntésed volt ez.


Nem tudom mit lehetne kezdeni az életeddel.

2018. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyetértek az első válaszolóval. Próbálj meg úgy hozzáállni, hogy ezzel most tökéletes alkalmad nyílt arra, hogy hagyd a francba mindkét srácot, elkezdj komolyan önismerettel foglalkozni, szedhess magadra önbecsülést és valódi önbizalmat (ami nem külső visszajelzésekből épül), építsd fel magad egyedül, mielőtt megint belemész valami hasonlóan alárendelt viszonyba valami hasonló gyökérrel. Ha ezt nem léped meg, életed végéig egy kapcsolatfüggő lábtörlő "áldozat típus" maradsz. Ezt a szerepet te aggattad magadra, így te is tudsz belőle kitörni. Ugye nem ilyen életet és ilyen szar kapcsolatokat akarsz magadnak a jövőben? Csak mert akkor ideje lépni..
2018. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem eljött az életedben a tabula rasa, azaz a tiszta lap megnyitásának időpontja... Teljesen feleslegesen gyötröd magad, mind a két férfivel meg kellene szakítani a kapcsolatot... de teljesen és végleg!
2018. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Heti rendszerességgel kidob, aztán meg visszakönyörgi magát?

Honnan dob ki?

Hova könyörgi vissza magát? Az utcára?

Ha engem egyszer kidobnának valahonnan oda az életben nem mennék vissza!

2018. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem minek vagy olyan kapcsolatban amiből hetnte kidobnak. Tényleg ennyire nulla za önbecsülésed?

A megcsalás amit emlegetsz, az meg nem is megcsalás. Hisz épp ki voltál dobva, külön voltatok!

2018. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hogy mit csinálj?


rohadtul figyelj a fogamzásgátlásra!

2018. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!