Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan személyt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan személyt aki lóvá tett egy úgynevezett aranyásót? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Amikor a sztereotípiákról mesék születnek ...
2018. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Nincs annyi gazdag pasi.

A parszazezres fizudat egy aranyaso korberohogi.

2018. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát, a szomszédunk feleségül vett egyet és azóta veri, nem tudom, hogy erre gondoltál-e...
2018. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

Igen. A srácnak újabb bnv-je van, mert vannak alvilági(politikai) kapcsolatai, tudja mit kell venni mikor, és kiadni.


A bnv-re meg ugye gerjednek a golddiggerek, megáll pár haverral a placcon, jönnek is nézelődni a pillagók, vagy leszólitanak párat, elviszik őket kocsikázni, közben a lányok kényeztetik őket, de csak szájjal, mert a fertőzésektől már félve nem barangolják be a lányokat.


Aztán egy félreeső helyen, a puszta közepén kiszállnak kicsit, a lányok is, majd a srácok visszapattannak a kocsiba, és odébbhajtva röhögnek a csajokon, megfuttatják őket, majd ha kinevették magukat, mennek tovább. A lányok meg haza, ahogy tudnak :)

Kis csiny, de vicces :)

2018. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Én csak olyan lúzereket ismerek, akik belezúgtak egy sokkal jobb kategóriás nőbe, kapartak utána, de persze a nőnek nem kellettek. Ezután hogy a sértett kis nyomor egójuk vigasztalják, mindenféle mesét találtak ki, hogy a nő egy prosti, aranyásó, és hogy megszivatták...
2018. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

4: Téged se az eszedért szeretnek. :DD

"Csak szájjal, mert a fertőzésektől félnek".

Ha tanultál volna a suliban, akkor tudnád, hogy a nemi betegségek nagyobbik része nyállal is terjed, szóval annyira mindegy, hogy van szex, vagy csak furulyázik...

2018. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
#5 jéé én meg olyan nem hivatalos prostituáltakat ismerek, akik ilyen történetekkel nyugtatják magukat, hogy ők nem prostik áám :D
2018. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%

#6 én tanultam, nem a tiniújságokból olvastam, igy tudom hogy hülyeségeket hiszel. A nemiszervek nyálkahártyái sokkal vékonyabbak, mint a száj (ergo sokkal könnyebben mozognak akórokozók), mellesleg a nyál nagyon ellenséges környezet a legtöbb kórokozónak.


Nem véletlen, hogy az örömlányoknak a natúr francia (gumi nélkül orál) szinte mindig alap, mig a puni csak gumival érhető el, lásd rosszlanyok pont huuu.



Csak nem téged is kitettek már igy a pusztában? :D

2018. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
4-es, ez jó. Így kéne csinálni az összesel.
2018. júl. 18. 13:18
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

1,úgy hívják h magyar népmesék :D :D

Kedves kérdező neked mitől lesz jobb ha meg szivatnak egy aranyásót???Inkább Te kerüld el őket messziről hidd el bár sokan vagyunk azért el férünk ezen a bolygón békességben ,gyűlölködés mentessen.Neki ahoz van gusztusa neked meg nem ízlések és pofonok.

Én valszeg havernak se tartanék egy ilyen személyt.

2018. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!