Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt keresnek csajt, azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt keresnek csajt, azok egesz nap probalkoznak mindenkinel, akinel csak lehet?

Figyelt kérdés

3 fiokom van, ebbol mondjuk csak ezt hasznalom egy ideje.

Nem sok kerdest irtam ki eddig, de valaszolni eleg surun szoktam, ha van ra idom persze.

Allandoan irogatnak pasik, pedig nem is olyan valaszaim vannak, amibol azt kellene leszurniuk,hogy en keresek barkit is.

Kb ugyanaz az 5-6 gyikes irkalt mindegyik accomra, volt,hogy tobbszor is egy accra, nyilvan nem tudjak,hogy kire irnak,mert anonim.

Ugyanaz a szoveg, ketsegbeesetten probalnak valakit talalni maguknak..

Vajon naponta hanyszor probalkoznak es hany lanynal?

Csak szerintem szanalmas? Mindegy, csak vegre valaki osszejojjon..

Sajnos neveket nem irhatok,mert mindegyik jelentene egybol.(her..am a kedvenc, megmondtam neki,hogy nem az esetem, lerondazott, pedig nem is latott es ugy viselkedett,mint egy sertodott 5eves)


2018. júl. 19. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

az még haggyán.


ha nem tüntetem fel, hogy "25F" akkor nekem is írkálnak

2018. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A válasz röviden: igen.:D Lassan már minden héten le kell tiltanom valakit.
2018. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem olvasok priviket.

Írta itt anno egy srác, hogy is kap napi szinten, mert azt hiszik rá nő.

2018. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálam is ez van. Már tiltottam az állandó visszatérőkből néhányat.
2018. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

nekem is van h írnak :D 31f

Így viszont tudom miért nem válaszolnak a privijeimre.van h inkább privátban segítek valakinek.ami nálam nem egyenlő a párkeresés vagy felkérés keringőre...stb...dolgokra.

2018. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy fiú, aki már vagy minimum 8-szor betalált ugyanazzal a szöveggel. :D Az első hetet figyelmen kívül hagytam, az utolsóra reagáltam, megpróbáltam neki segíteni, hogy ne ctrl + c, ctrl + v-vel próbáljon csajozni, és hogy mit írhatna, ami érdekesebben hangzik, meg, hogy legyen egyedi minden üzenetnél. Azóta nem hallottam róla. :D Se erre nem válaszolt, se más válaszomnál nem írt rám.
2018. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen. Mikor még név nélkül válaszolgattam, akkor több ismerkedős üzenetet kaptam és volt, hogy többször is ugyanattól. Aztán volt akit inkább le is tiltottam.
2018. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mikeXxX ***** válasza:
Na de konkrétan azt írja valaki hogy ismerkedne veled ? Priviben én is válaszolok néha de főként kérdezek .
2018. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!