Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon csak önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon csak önbizalomhiányos fiúk vannak, akik sikertelenül próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék senkit megbántani , de nekem ez jön le.

Netes ismerkedés nem az én világom, de itt egy két kérdés által néhány levelet váltottam itteni fiú/férfi felhasználókkal és mindegyikőjük egytől egyig vagy önbizalomhiányos volt , vagy nem volt számomra voznzó képek alapján. Hangsúlyozom,számomra...mindenkinek más tetszik.


Lányok,szerintetek is így van ? Szerintem nem érdemes itt ismerkedni. Azt is hozzáteszem,mert teljesen jogos,hogy akkor ilyen alapon mit keresek itt az oldalon, és a lányok körében is megfigyelhető ez. Önbizalmam nekem sincs az egekben,sokszor az egészséges alá is esik,de úgy gondolom, hogy van egy bizonyos elképzelésem magam mellé illő fiúról,és itt nem találkoztam olyannal eddig.


21/L


2017. nov. 30. 17:18
1 2
 1/17 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Én például nem önbizalomhiányos vagyok csak realista. Tudom, hogy nincs esélyem kapcsolatra többé már. :D
2017. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Nem, ezen az oldalon átlagos férfiak vannak, akik sikeresen, meg sikertelenül próbálkoznak.


Te meg egy átlagos "hercegnő" vagy :)

2017. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre a válasz: nem.
2017. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam, hogy ez az oldal ismerkedésre is van...
2017. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Hát passz, nincs rálátásom. Bár nyilván, akinek van önbizalma/jobb külseje/szerencséje az már el se jut a gyk-s ismerkedésig. De hát mitől lennének önbizalomtól dagadóak, hát neked se tetszik egyik se, gondolom sok másnak se.
2017. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha ismerkedni akarsz, nem ez a legmegfelelőbb hely. Nem azért, mert itt csak selejtes férfiak vannak, haenm azért, mert sokkal nehézkesebb, mint egy olyan oldalon, amely kifejezetten ismerkedésre lett fejlesztve.
2017. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
Ez az oldal az önbizalomhiányos, korlátolt, frusztrált nudlik gyűjtőhelye. Mármint arra a pár emberre gondolok, aki telespammeli fejenként több felhasználónévről az oldalt a baromságaikkal. Az életben szerintem bárhol lehet ismerkedni, de inkább nem itt tenném a helyedben.
2017. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs önbizalomhiányom, igaz nem is ismerkedek itt, csak unaloműzésnek olvasom mások kérdéseit.
2017. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs senkim, én is rendszeresen próbálkozok itt.

Pedig általában van kapcsolatom, és nagyon nincs önbizalomhiányom. 24/F

2017. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

S akkor most dícsérjünk meg hogy milyen ügyes vagy hogy önállóan meghoztad ez a felismerést? Nem értem miről szól a kérdés?


Szerintem egyáltalán nincs igazad, én is itt vagyok, sosem voltam önbizalom hiányos. Nem mondanék semmit a GYK-s felhasználókra. Mindenkinek vannak defektjei, csak ez az oldalról pont arról szól hogy itt bárki bármiről beszélhet. Akik itt vannak, azok az életben is ott vannak és oda vissza.

2017. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!