Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet hosszú lesz, ezért bocsánat.


Párommal 2 éve vagyunk együtt. A szülein kívül nincs gond köztünk.

Tipikus "anyuci pici fia" még az elején azt hittem képes leszek ezen változtatni, de már most azt érzem, hogy nem vagyok elég erős és én ehhez kevés vagyok.

A párom alig ér ide hozzám a szülei már hívják is hogy menjen haza, mert szükségük van rá (mennek valahova, segíteni kell stb.) én meg tudom érteni, hogy háznál van munka, de ez már túlzás. Ha menni szeretnék valahova engedélyt kell kérni tőlük, nem-e kell segíteni, persze kell és végül nem megyünk oda, ahova nekem ígérte.

Mikor otthon van sokszor órákra elmegy úgy "segíteni" hogy még csak nem is írja. Hiába beszéltük meg, hogy én nem azt bánom, hogy egész nap nem ír, hanem azt, hogy nem írja hova megy és vagy 3-4 órát nrm tudok róla semmit. Tegnap is ez történt, hogy nem írt, mivel segített az apjának, mert az apja haragudott, hogy előtte nap nem ment neki haza segíteni. Ha ott van az anyja még a telefont sem veszi fel ha írunk. És persze tegnap még én voltam a hibás és le lettem hordva, meg minden az én hibám volt. Mikor otthon van teljesen ellenem fordítják. Tegnaptól nem írunk olyan ideges lettem. Ő ír, de én nem. Ma viszont jött egy új "probléma" . Terhes vagyok.

Tartsam meg egy olyan emberrel, aki még nem állt a sarkára és nem is férfi csak anyuci pici fia? Egyszerűen dönteni nem tud, hogy nekem, vagy a családjának adjon igazat, mert ő mindenkinek csak jót akar és pont ettől lesz minden rossz. Az anyja nem szeret, de ha ezt megtudja el is áshatom magam. Kétségbe vagyok esve. Ti mit tennétek?


2018. júl. 20. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismernek Téged a szülők?
2018. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, járunk odq
2018. júl. 20. 09:35
 3/7 anonim ***** válasza:

-Biztos, hogy segíteni jár el, és a szülőknek?

-Első gondolat, a gyerektöl, unokátol változhatnak.

-Józan ész : menekülj, s a gyereket egyedül döntsd el,vagy szüleiddel.

2018. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén én azt gondolom egy ilyen férfival nem érdemes közös jövőt tervezni. Soha nem leszel nála első helyen. Ha valami súlyos dologgal korházba kerülsz akkor sem te leszel az első hanem a szülei. Na most gondolj bele egy gyerekkel a nyakadon ugyan ezeket a köröket akarod futni? Akkor sem lesz ideje rád nem hogy a gyerekére. A szülei még képesek azzal is tele tömni a fejét hogy rossz anya vagy vegyék el tőled. Ez a család magának való és önző. Ha a pasid nem jön rá erre hogy nektek ők direkt ártanak akkor sose lesz egy normális kapcsolata se. Már pedig nem fog rá jönni. Voltam én is anyuci pici fiával azóta az exem lett. Ha egyedül fel tudod nevelni a gyereket vállald be vagy ha tudnak a szüleid segíteni. Ha nem akkor nem. Erre a pasira párodként sem számíthatsz nem hogy mint apára.
2018. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A #4-es egy jó fej csaj lehet... ;)
2018. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Háát ez egy nagyon idilli kapcsolat lesz ha vele maradsz, boldog üdítő és szenvedélyes....


Áááá mégsem....ebből semmi jó nem lesz, ahogy 4-es is írta.

Háát a terhesség az nagy változást hoz....de ki tudja milyen emberi érzelmi körülmények között fog eltelni az a 9 hónap és utána a következő hosszú hosszú évek.


Vagy van egy mihaszna rossz boldogtalan párkapcsolatod amiben benne vagy egy gyerek miatt és gyakorlatilag a gyereken kívül túl sok öröm nincs, vagy akkor már inkább ez a pasi se legyen mert túl sokra nem mész vele.

2018. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Azt mondom, hogy ez 18-20 éves fejjel még annyira nem gáz, de afölött már igen! Én igaz, hogy anyummal élek, de ha ilyen lenne elköltöznék itthonról az tuti. Szerencsére ő a másik véglet, ha itt a párom, akkor tudja, hogy hol a "helye" nem zaklat, békén hagy minket. Ha téged ez ennyire zavar, akkor vagy lépj ki a kapcsolatból vagy valahogyan oldjátok meg, hogy külön költözzetek és csak ketten! Persze, tudom a külön költözés nem egyszerű dolog... Ha a külön költözés után is fennállnak ezek a gondok, akkor mindenképpen lépj ki a kapcsolatból!
2018. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!