Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok, mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, 4 éve kapcsolatban az első igazi nagy szerelmemmel, két éve együtt is élünk. Szeretem, viszont egyszerűen nem tudom mit tegyek. A barátnőim élik az életüket, buliznak, pasiznak, smárolnal ezzel-azzal. Én nekem ez sose volt és valahogy hiányzik. Szeretem a párom, de semmi tapasztalatom másokkal és félek hogy évek múlva esetleg szétmennénk akkor azt hinném, hogy elfecséreltem pont ezeket az éveket és akkor már késő lesz... Persze ne legyen így.. De a gondolat akkor is megvan... Más is van esetleg így? Van erre megoldás?

2018. máj. 3. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondold át, mi fájna jobban...flörtök, randik, de nélküle, a szeretete,egész lénye nélkül, vagy vele, továbbra is úgy, mint eddig. Neked kell ezt tudnod és érezned. 😊
2018. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a szituban vagyok, majdnem.

Szakltas lett a vege.

2018. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is vágyom a kicsapongásra. Ha a személyiségem nem introvertált lenne, akkor már biztosan szétbuliztam-fesztiváloztam volna az agyamat.


Szóval így bennem van, hogy szeretem a párom. De jó lenne őrült módban megélni a szükségleteimet. Amikor nem számít semmi.

Igaz... párom mellett sem számít semmi, nem vagyunk megkötve, nem kell megfelelnünk. De ilyen megcsalások nem férnének bele a kapcsolatba. Nekem meg olyan személyiségem van, hogy nehezen ismerkedem, kényelmetlen idegenek közt lenni, leszívja az energiáimat a társaság... szóval végül is kicsit patthelyzet, kicsit jó is a párommal lenni. Kicsit minden. Nem mondanám, hogy hiányzik, hogy szükségem lenne bulizós estékre. De most még átélhetnék egy olyan másfajta élményt, amire később nem lesz lehetőségem. És ennek a lehetősége motoszkál bennem. Meg a fejlődés, hogy jobb legyek társaságban, energiabefektetés nélkül vegyek részt a bájcseverészéseben, jó benyomást tudjak tenni. Emberekkel bánni a munkámban is hasznos lesz. Szeretnék majd alkalmazottakat, partnereket, akikkel segítjük egymás munkáját. Szóval van egy csomó dolog, minden szempontot fel lehet hozni érvként-ellenérvként


Így látatlanban nem tudom azt mondani, hogy valami hatalmas naaagy dologból maradtam volna ki eddig. De ha átélném, akkor meg lehet azt mondanám, hogy kár lett volna kihagyni.


25f

2018. máj. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jajj, nem tudtam meg sajnos tobbet... de valahogy jo, hogy nem vagyok ezzel egyedul... bar par evvel kesobb ismertem volna meg a baratom...


amugy ilyen kerdesre hogy irhatnak emberek privatban ismerkedos uzenetet??? halljatok, nem ismerkedni akarok, tanacsot kertem...

2018. máj. 4. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, hogy mit szeretnél. Inkább most szakíts, mint sem hogy tovább fecséreld az idődet.
2018. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!