Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoktól kérdezem, akiknek VAN...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdezem, akiknek VAN kapcsolata (friss, vagy akár 4 éves), de NEM házasok! Képzeljétek el, hogy elmentek aludni, és mikor felébredtek, arra ébredtek, hogy az egész csak egy álom volt. Hogy dogoznátok fel?

Figyelt kérdés
Arra ébredsz, nincs is senkid. Az, hogy ismerkedni akart veled, csak egy álom volt. A közös élmények is, a baráti köre, hogy vele utaztál... Minden. Persze otthon vagy, nincsenek ott idegen eredetű cuccok, vagy akár képek a mobilodban. Mert csak kitalálta az agyad a párodat egy álom erejéig, és olyan valóságos volt... De csak egy álombéli figura. Keresned kell magadnak valami hús-vér lényt. És hiába mesélsz az ismerőseidnek róla, hogy volt egy valószerű, részletgazdag álmod, benne egy emberrel, akit szerettél, nem fogják megérteni, miért emészted magad, hisz csak egy álom volt, talán fel kéne ébredni...!
2018. júl. 20. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Amikor beszélsz olyan régi dolgokról, aminek semmi ismétlem semmi befolyása vagy nyoma nincs a jelenlegi énedre akkor is nagyon hasonló történik.

Én bevallom őszintén, nem emlékszem az első három barátnőmre. A nevükre igen, és arra is hogy voltak. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy ha nem lenne a facebook, illetve anno az iwiw, fel tudnám őket idézni.

Emellett nagyjából két emlékem van róluk, külön külön, pedig egy évig voltam velük együtt. Még évekkel ezelőtt beszéltem erről egy barátommal, aki ugyanígy nyilatkozott.. Sőt ő azt mondta, hogy ha álom lett volna azon sem lepődne meg.

Amit mondasz, ehhez nagyon hasonló. Érzelmek ide vagy oda, úgy elillannak, mintha soha nem is lettek volna. Főleg ha nincs táptalaj, ami emlékeztetne rájuk.

Szóval azon túllendülve, hogy felteszed magadnak a kérdést, vajon megbolondultam-e, nem történne semmi, csak szépen lassan elfelejtenéd. Idővel pedig összemosódna, és beszélhetnél róla úgy, mint egy valós dologról, még magad is elhinnéd.

30/F

2018. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többi hülye álmomat. Rettenetes nagy baromságokat tudok álmodni, de a hatásuk csak addig tart, amíg fel nem ébredek teljesen. Ha nem történt meg, akkor mit sírjak rajta?
2018. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

volt ilyesmi.

azonnal startoló vagyok reggel de akkor kicsit kamilláztam, hogy ki kivel van.

szerencsére nagyon kevés álmom van.

2018. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:O pont erről beszéltünk a múltkor a barátommal :D

Én rettenetesen kilennék. Nem tudnám feldolgozni, addig mennék, amíg meg nem találom őt valahol :D

2018. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!