Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egész életem egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egész életem egy rossz álom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Tudom, ez még nem kor, de ugyanúgy vannak érzéseim, mint bármely más embernek. Nekem valahogy, sehogy sem jön össze az élet. Az egész tavaly nyáron kezdődött, amikor nyáron beleszerettem egy lányba. Igazából úgy történt, hogy összekevertem valakivel, és mást vettem fel msn-re..Először alig beszéltünk, aztán októbertől, minden egyes nap beszélünk, amikor van rá alkalom. Egészen július végéig csak Ő kellett, de akármennyiszer elhívtam valahova, neki egyszer sem volt jó. Nagyon rosszul esett, de túl tettem magam rajta. Július közepén, szintén az interneten, megismerkedtem egy lánnyal. Igazából szerelem volt első "látásra". Augusztus elején már beszélgettünk is. A régi szerelem elmúlt, rájöttem, hogy nem éri meg éveken keresztül utána mászkálni, így próbáltam tovább lépni. 1 hónap alatt, olyan szinten megszerettem, hogy nem lehet elmondani. Ezelőtt még soha nem éreztem hasonlót sem. Volt barátja, de szakítottak, egyszerűen a mennyben éreztem magam, hogy talán összejön az élet, és én következek. Én szerelmes lettem, de Ő mindig másként viselkedett. Nem értettem az egészet. Utána jött a bonyodalom..Elmentem egy táborba, ahol egy lány, csak úgy odajött és felkért táncolni. Nem mondtam nemet, mert ciki lett volna, és nagyon feltűnően nyomult, de nekem végig a másik lány járt az eszembe. 2 órán kersztül hulla fáradtra táncoltam magam, mellesleg nem is tudok jól táncolni..Hazaértünk, majd egyszer, mondta, hogy találkozzunk. Mondtam, hogy rendben, eltöltöttünk egy délutánt, szép volt jó volt..Este megkérdezte, hogy nem-e lennék-e el vele hosszabb távon. Végiggondoltam mindent, és arra a döntésre jutottam, hogy belemegyek, mert most van lehetőségem, és ha eldobom, lehet, hogy örökre megbánom. Utána, a lány, akit én még mindig szívből szerettem, írta, hogy pedig annyira reménykedett benne, hogy mi ketten...Darabokra tört a szívem..egész éjszaka bőgtem, és semmit nem aludtam. Miért nem tudta ezt hamarabb tudatni velem..Már rég együttlennénk boldogan..3 napon keresztül sírtam minden este, folyton rágondoltam, és közben bűntudatom volt, hogy van barátnőm, de nem érzek iránta semmit, csak egy barát, és, hogy nekem egy másik lány kell. Életem legrosszabb hete volt..Próbáltam volna szakítani vele, de egyszerűen nem ment..rá pár napra, a lány, akit szívből szeretek, összejött valakivel..Azóta nem tudok semmit. Nem érzem át, hogy mit érezhet. Szeret, de csak barátként, vagy attól erősebben..fogalmam sincs. Folyton veszekszek a barátnőmmel, mert féltékeny, és sajnos van is oka rá, de egyszerűen nem tudok parancsolni az érzéseknek. Akit szeretek, az szerelmes a barátjába, én pedig megőrülök. Mindent elrontottam..Nem tudok már mit tenni, ha én szakítok a barátnőmmel, attól semmivel nem lesz jobb, ha nem szakítok akkor is szenvedek, és közben fogalmam sincs, hogy hogyan tovább..Segítsetek légyszíves. Sajnálom, hogy ilyen sokat írtam, de nem tudtam rövidebben. Kérlek titeket, hogy csak értelmes, normális válaszokat írjatok, mert a többire nincs szükségem. Köszönöm előre is! F/15
2009. szept. 27. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez előfordult rengeteg emberrel ilyen korban, nem lett belőle tragédia. Pár hét, hónap és úgyis elfelejted. Lépj túl az eseten, és élvezd a jelent.
2009. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Az egész életem egy rossz álom. Mit tehetnék?"-hát, szerintem ébredj fel:)

Sajnálom ami Veled történt de ne vadidegenektől várj használható segítséget az életedhez, mert azt neked kell irányítani, helyrehozni stb.

15 éves vagy, előtted az egész élet, nehogy azt hidd hogy innentől már csak rossz lesz...foglalkozz mással, haverokkal vagy ilyesmi, járj társaságba aztán majd alakulnak a dolgok:)Még úgyis sokat változol, lehet hogy 18 évesen már nem is szeretnéd ezt a lányt, mert más dolgokat tartanál fontosnak, ami belőle mondjuk hiányzik.

Nem kell elkeseredni, 15 év, ahogy írtad is, az nem nagy kor, már bocsi:)

Én 15 évesen még bőven nem voltam szerelmes. Neked sem muszáj. Nem követelmény:)

Fel a fejjel:)

Üdv,

L19

2009. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez egyáltalán nem olyan vészes. Az életben vannak ezerszer rosszabb dolgok is, és fognak is érni ilyenek. Ha egy interneten megismert lány miatt így kiborulsz, és más apróságok miatt is, akkor később össze fogsz törni lelkileg. Ne fogj fel mindent ennyire tragikusan, és ne sajnáltasd magad. Mert bizony a címből az jött le, hogy szeretsz drámaian keseregni.Őszintén szólva számítottam valami hiperdurva passióra. Velem ezerszer rosszabb dolog történt. Egy évig jártunk a barátommal, szakítottunk, öngyilkos lett, el kellett temetnem azt akit szeretek, a szülei szemébe nézni, a barátaimat is elveszítettem és mellé még kaptam egy fasza kis betegséget amit egész életemben nyögni fogok. Én mit szóljak? Összeszedtem magam, új kapcsolatokat alakítottam ki, és lett egy barátom akit nagyon szeretek, és együtt terveztük el az életünket. Nem sajnáltatni akarom magam, csak azt, hogy lásd, még ezek után is megvagyok és élem tovább az életemet a szerelmemmel. Lesznek majd több éves kapcsolataid, és lehet, hogy azok is véget érnek, és azt is túl kell majd élni. Ne 15 évesen akard megtalálni az igazit, de ha egyszer majd meg akarod találni, akkor ezt az utat (amikor tapasztalatot gyűjtesz) végig kell járni.
2009. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez szerintem mindenki életében így van, nem fogsz te sem belehalni, csak ne ezen rágd egész nap magad. Irány a barátaiddal valamerre, ők majd feledtetik a gondokat. :) Hisz nem csak a jóban kell melletted állnia.
2009. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia,

nyugi. nagyon benne vagy abban az időszakban, amikor úgy érzed, hogy senki sem ért meg. csak olvasd végig amit írtál. szóval hányszor is voltál szerelmes? és ugye mindegyikről úgy vélted akkor, hogy múlhatatlan... és mi történt? elmúlt. te sem vagy tisztában azzal, hogy mit szeretnél. olyannal viszont semmiképp se maradj együtt akit nem szeretsz. mert jobb ha tudod, hogy ez nagyon tisztességtelen dolog a barátnőddel szemben. ha velem valaki ilyet csinálna...ezzel megsérted a méltóságát. olyan mintha azét lennél vele, mert nem találtál jobbat. te mit szólnál ahhoz ha valaki ezt csinálná veled? megalázva éreznéd magad. Talán az első lépés lenne, hogy a környezetedre is figyelj, ne csak a saját érzéseidre, lelkivilágodra. nem csak a lányok, hanem barátok, szülők, stb.. ezt mindenki értékelni fogja. Mindenkinek akiről szó volt, vagy szó van, nyíltan mondd el, hogy mit akarsz tőle és ne kertelj, ne habozz, az őszinteséget mindenki értékelni fogja. te is tudd, hogy mit akarsz. te alakítsd az életed és ne sodródj ennyire a véletlenekkel. ahogy esik úgy puffan? legyél öntudatosabb. és sok sikert neked!

2009. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes szakítanod a jelenlegi barátnőddel, ez a kapcsolat az elmondásod alapján nem jó egyikőtöknek sem, hosszabb távon semmiképp nem. Hogy ezután hogyan tovább? Megpróbálhatod visszaszerezni azt akit tényleg szeretsz, nem hiszem hogy esélytelen. Lehet, hogy nem sikerül, lehet, hogy nehéz, fájdalmas lesz néha, de hidd el kicsit boldog is leszel mellette, főleg ha sikerül. Semmiképp ne indulj el úgy, hogy rémálom. Egy különös álom ez, de lehet, talán a legmaradandóbb, legszebb álom lehet az életedben, ha meg tudod tartani a reményt. Ezt később talán már nem tehetnéd meg, de most még van időd, és lehetőséged, hidd el, csak nyerhetsz vele.

Sok sikert!

2009. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!