Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változik meg így egy ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik meg így egy ember?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon szeretjük egymást. Én azért szerettem bele, mert igazi férfinek tartom, aki feltalálja magát minden helyzetben és abszolút nőnek érezhetem magam mellette.

A határozottsága, az erős jelleme teljesen a hatása alá kerített.

Így volt ez egészen addig, míg belém nem szeretett. Egyfelől isteni érzés megtapasztalni azt a mély érzelmet, amit táplál irántam és a gyengédséget, amit kapok tőle, másfelől viszont bizonyos dolgokban abszolút kezd eltűnni belőle az, amiért beleszerettem.

Bármiről kérdezem, hogy mit szeretne csinálni vagy mit főzzek neki, folyton az a válasz, hogy "nekem mindegy, minden úgy lesz, ahogyan szeretnéd kedvesem!".

Megőrjít ezzel! Mivel én eleve nem vagyok egy rámenős, határozott ember, benne pont azt szerettem meg, hogy hét közepén felhívott, hogy hétvégén ezt és ezt fogjuk csinálni és készüljek, mert nagyon jó lesz. És bármilyen programot kitalált, imádtam, mert annyira közös az érdeklődési körünk, hogy mindig eltalálta, mivel tud meglepni. Most meg folyton csak azt hallgatom, hogy én mondjam meg, mit csináljunk, mit együnk, hova menjünk, mert azt szeretné, hogy boldog legyek. Ez nagyon szép és nagyon kedves tőle, de rettentően furcsa! Ugyanez van a szexben is, megismerkedésünkkor elmondta, hogy ő nem híve a finomkodásnak és ez is tetszett benne, mert én is pont a heves, kicsit erőszakos szexet szeretem. Ez is remekül működött az első fél évben. De mióta először bevallotta, hogy ő belém szeretett, azóta teljesen megváltozott. Nem panaszként, mert így is imádom és örülök neki, hogy ennyire megszeretett, de ezzel együtt meg is változott. A szexről már sokat beszéltünk, azt mondta, már nem tud velem durva lenni, mert teljesen másként érez irántam, mint amikor megismerkedtünk és hogy ő finom akar lenni velem, nem durva.


Én most is szeretem/imádom őt, de nagyon furcsa ez a változás.


Mivel ismerem és tudom, hogy imádja a durva szexet, ám velem már nem akar durva lenni, félek hogy idővel ezt majd hiányolni fogja és esetleg mivel velem már nem akar durva lenni, betörhet közénk egy harmadik, akivel kiéli azt az igényét.



2018. júl. 20. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ő változott meg, csak a kép, amit neked mutat.
2018. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiányolni fogja, akkor majd szól.

Most nem hiányolja, mert beléd van zúgva.

Ugyanígy vagyok én is. Szeretek durvulni, de amikor elborítanak az érzelmek, akkor nem is tudok, és nem is akarok. Olyankor valahogy nem hiányzik, mert maximálisan kielégít akár egy sima hátulról átölelve együtt alvás is. Ő most ebben a fázisban van.

2018. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nyugi.

kb 1 év és lecseng ez.

akkor majd újra durvul,mert a sima már kevésbé lesz kielégítő.

ő most élvezi a "mézesheteket" a rózsaszín ködöt,ami sajnos elmúlik.

2018. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem. Remélem, tényleg szólni fog, mert mindent meg szeretnék adni neki.


Tényleg annyira furcsa, hogy mikor megismerkedtünk, állította, hogy ő már életében soha nem lesz szerelmes, mert a nagy szerelme átvágta és kiölt belőle mindent, azóta nem is volt olyan szerelmes senkibe. (Ennek már lassan húsz éve) Most pedig, egy év elteltével a fotóimat nézegeti, kiteszi az asztalára, szerelmes dalt küld nekem és házasságról meg gyerekről álmodozik. Persze nagyon jó érzés, de mintha álmodnék, annyira nem rá vallanak ezek.

2018. júl. 20. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően jó a kapcsolatotok, szeretitek egymàst. Ne gyàrts problèmàt oda is ahol nincs. Èlvezd, hogy jól megy minden.
2018. júl. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!